Similar lots by type
-
#436Drie oude Chinese wijzen van gesculpteerd witte jade. Met houten voetstukjes.
Trois sages chinois en jade blanche sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#830Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220 / 240 -
#183Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 460 -
#821“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#565“Jongen met draak”. Een groep van gesculpteerd jade. In originele doos. Zonder sokkel.
”Garçon et dragon”. Un groupe en jade sculpté. Dans sa boîte d’origine. Sans socle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#780Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.No longer availableDim. h: 9 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575“Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.
”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#756Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#645Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
Un Hotaï en quartz taillé rose. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 10 + 3 cmEstimate: € 40 / 50 -
#618“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 150 -
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#790Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40 / 45 -
#188Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#555“Twee bokken en een geitje”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel en in originele doos.
”Deux boucs et une chèvre”. Un groupe en jade sculptée. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10 + 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 150 -
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600
Other lots in this auction
-
#489De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#246Een eikenhouten vaisselier met onderaan twee gebeeldhouwde deuren. De onderkast mooi gesculpteerd en uit de tijd.
Un vaisselier en chêne, le bas à deux portes sculptées. Le buffet joliment sculpté et d’époque.No longer availableDim. 206 x 144 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2,20 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une émeraude de Colombie de +- 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#230Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 900 -
#562“Roze compositie met vogels.” Gemengde techniek.
”Composition rose et oiseaux”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#508Palais RoyalEen klok met sokkel gedecoreerd met bloemen.
Une pendule avec socle , décoration florale.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 35 / 50 -
#757BaccaratEen drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.
Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#797Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 en 10 saffieren samen ± 0,50 ct.
Une bague ‘Toi et Moi’ en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et dix saphirs, ensemble ± 0,50 ct.No longer availableDim. 14,87 gEstimate: € 750 / 850 -
#114Walter NeuhofPeriod: 1904-1982“Winters beekje met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau hivernal et saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#742Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#123Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.
Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120


