Similar lots by type
-
#539A. Koster van Groos“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 130 -
#592“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#719Verdonk“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#174G. Vander Cammen“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 160 -
#242G. Lor“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#732A. Steel“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#644M. Holstein - De Vos“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#313Louis Van Hoozele“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#184Charles (?) Lebon“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400 / 600 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200 / 260 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#542M. Pouret“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#742Paul Leduc“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#189Fréderic Mommen“Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#55Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#42Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#648O’David PicardEen paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#238Engelse sabel met vernikkelde schede en gegraveerd lemmet.
Un sabre à fourreau caillé et lame gravée.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 180 / 220 -
#4Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.
Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#810Een vintage design armstoel van chroom en leder.
Un fauteuil design vintage en chrome et cuir.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#523“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#54Freddy Van Dyck“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#364“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.
Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 220 / 240

