Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Simonne Beardswood

“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.
Dim. 73 x 89 cm
SKU: 1012190242.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #242
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Beardswood

  • #234
    Simonne Beardswood

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.

    ”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #699
    Simonne Beardswood

    “Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.

    ”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #612

    Luchter van kristal, glas en koper.

    Un lustre en cristal, cuivre et verre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #292

    Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.

    Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371

    Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.

    Un lot de livres en relation avec Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #401
    Royal Boch

    Een zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.

    Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #711
    Minton, England

    Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.

    Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.

    Un cruche Westerwald en faïence , décor floral bleu.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #73
    Val St. Lambert

    Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #656
    Amanaban

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 332 x 242 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #706

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 260 x 143 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #704
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.
    No longer available
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #112
    Frans Van Genesen
    Period: 1887 - 1945

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More