#180
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 1450/1500 -
#314
"Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 35/45 -
#397
Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
#336
Een mahoniehouten krantenmeubeltje met een lade en op wieltjes.
#17
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Meissenporselein. Bijgevoegd een sierhoorntje. Beide gemerkt onderaan.
#411
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#596
Een ovaal bijzettafeltje. Jaren ‘20.
#67
Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
#119Hans KitslaarPeriod: °1944
“Meisje met muts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chapeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#398
Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.
#289Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbres". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#240
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de brillants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 650/700