Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
E. Hurlé

“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

"Nature morte de chasse". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
Dim. 49 x 69 cm
SKU: 2709220179.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #179
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #380
    Delvaux, Bruxelles

    Een agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.

    Une couverture d'agenda, modèle 'Modula', en cuir orange.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #267
    Fischer, Budapest

    Een aardewerken sierjardinière met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.

    Jardinière d'ornement en faïence à décors multicolores et dorés. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 15 x 32 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Een bajonet in metalen schede.

    Une baïonnette à fourreau métallique.
    No longer available
    Dim. L:54cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #692

    Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.

    Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #468

    Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm - 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een bronzen Boeddha met lamp gemonteerd achteraan.

    Un Bouddha en bronze avec lampe montée à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467

    Een paar dekselpotten van Chinees blauw en wit porselein versierd met tempelleeuwen op de deksels.

    Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc décorés de lions du temple sur les couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #505

    Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.

    Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 49 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    Urbain Gerlo
    Period: 1897 - 1986

    “Knotwilgen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Saules en pot". Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #110

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en onyx.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'onyx.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #376

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #620

    Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.

    Lot de quatre carafes incolores différentes. Toutes avec bouchons.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More