#197Alpaca
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
#94Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeves bij de rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes au bord de la rivière". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 100/120 -
#616Ghoum
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
#210
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 14,70 gEstimate: € 650/750 -
#578
Twee Egyptische hangers in de vorm van een cicade en een scarabee.
#254Berger
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#525
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#651
Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
#151
“Ruïne”. Een marmeren beeld met Ionische zuiltjes.
#201
#387
Twee paar tempelleeuwen van gesculpteerd spek-/ zeepsteen.
Deux paires de lions de temple sculptés en stéatite.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35/45