Similar lots by type
-
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Man met honden”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#724Helmut NewtonPeriod: 1920 - 2004
Twee gesigneerde herdrukken van foto’s.
Deux rééditions de photos signées.No longer availableDim. 14,5 x 10 & 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 180/240 -
#414Staf De Smedt
“De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.
“L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 25/35 -
#307
“La Guerre et l’Occupation”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947 Gelimiteerd op 500 exemplaren.
“La Guerre et l’Occupation”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947. Limité à 500 exemplaires.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#524Schuermans
“Anion - Cation”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2000 buiten de plaat.
Anion - Cation . Une lithographie. Signée et datée 2000 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 81 x 110 cmEstimate: € 50/80 -
#303
“Meesterwerken der schilderkunst”. Een kunstmap met fotogravures van bekende kunstwerken met beschrijvende teksten. Ed. Elsevier. Amsterdam, 1904.
Chefs d'oeuvre de la peinture . Une farde d'art avec des photogravures d'œuvres d'art célèbres avec des textes descriptifs. Ed. Elsevier. Amsterdam, 1904.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#282
“La barrière” & “La poulailler”. Twee Engelse litho’s.
“La barrière” & “La poulailler”. Deux lithos anglaises.No longer availableDim. 38 x 54 (prent) 66 x 86 cm (kader)Estimate: € 30/50 -
#429
“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
“Hiboux”. Gravure sur feuille d’or (?).No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#44
Titelpagina van de ‘Atlas Maior’. Gedrukt bij Pieter Mortier te Amsterdam. XVIIIe eeuw.
Page de titre de l ' Atlas Maior . Imprimé par Pieter Mortier à Amsterdam. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 49 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#432
“Vissen”. Zeefdrukken.
“Poissons”. Sérigraphies.No longer availableDim. 29 x 44 & 33 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#599
“Mao Xe Dong”. Een reeks van tien ingekaderde zeefdrukken naar het werk van Andy Warhol uit 1972.
Mao Tse Tung . Une série de dix sérigraphies encadrées basées sur le travail d'Andy Warhol de 1972.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 700/900 -
#734
“Wilbur & Orville”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 21/60 en gedateerd 1984 buiten de plaat. Glas gebroken.
Wilbur et Orville. Litho. Signée, numérotée 21/60 et datée 1984 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 45/50 -
#92
“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#514Luc DrappierPeriod: °1943
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Twee zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en resp. genummerd 70/100 & 49/100.
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Deux sérigraphies signées hors planche et numérotées respectivement 70/100 & 49/100.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#504Nancy AileryPeriod: °1962
“Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.
Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#29Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le berger”. Een kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat.
Le berger . Une lithographie en couleur. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#34
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#162Ed. Van Remortel
“Het ontschepen van de vangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. gesigneerd.
Le débarquement de la prise . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#372P. Peelman
“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#610
De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
La jeunesse éternelle. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50/70 -
#430Marguy Chronometre
Een roestvrij stalen zakhorloge.
Montre de poche en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#28
Een XVIIIe eeuwse aardewerken kruik met tinnen deksel. Frankrijk. Geijkt.
Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#268Capodimonte
“Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#652
Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220/280 -
#715
Een Engelse schommelstoel.
Une chaise berçante anglaise.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#73
Lot postzegels: een groot voorgedrukt losbladig album met Belgische en internationale gefrankeerde zegels, overwegen XIXde en begin XXste eeuw. Evenals een boekje “Gevaert” uit 1957 met een postfrisse reeks “Beroemde Figuren”, Een album met “Congo Belge et Ruanda-Urundi, collection complète à partir de 1940” met certificaat. Envelop met een reeks “Achel 1948” op kaarten, poststempel 1949 e.a. “Album illustré...” met talrijke internationale zegels uit de XIXde eeuw. En nog twee folders met zegel (..)
Lot de timbres: un grand album à feuilles détachées pré-imprimé avec des timbres estampés belges et internationaux, niveau XIXème et début XXème siècle. Ainsi qu'un livret Gevaert de 1957 avec une série MNH Figures célèbres , Un album avec «Congo Belge et Ruanda-Urundi, collection complète à partir de 1940» avec certificat Enveloppe avec une série de «Achel 1948» sur cartes, cachet de la poste 1949 et autres «Album illustré ...» avec de nombreux timbres internationaux du XIXe siècle. deux autre(..)No longer availableEstimate: € 200/250 -
#606Vitra
“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
Baobab . Un bureau design en plastique vert dessiné par Philippe Starck.No longer availableDim. 70 x 180 cmEstimate: € 500/1000 -
#373Aries, Madrid
Een bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Une trousse de toilette en cuir marron. Avec cléNo longer availableEstimate: € 60/80 -
#705
Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 150/180