Other lots in this auction
-
#79Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Landschap”. Bistertekening. Gesigneerd.
“Paysage”. Dessin en bister. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 37,5 cmEstimate: € 120/200 -
#467
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een decor van krijgers. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor de guerriers. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/60 -
#19
“Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.
“Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#318
Een paar bronzen cassolettes in barokke stijl.
Une paire de cassolettes en bronze, style baroque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#678
Een achthoekig bord van Chinees porselein met een famille-rosedecor van lange lijzen aan een tafel.
Une assiette octogonale en porcelaine de Chine, décor famille-rose de longues élises.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#501
Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100/180 -
#754
Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80 -
#300
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 31,50 gEstimate: € 3000/3300 -
#541
Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.
Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200/300 -
#60
Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,35 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une améthyste de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700/1900 -
#675
Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 120/140 -
#356
Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
Deux fauteuils en noyer, style Régence.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 80/100