#109
“Ardeense villa”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Onleesbaar.
”Villa Ardennaise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#391
Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.
Un lot de dix plats en étain divers.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#595
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#739
#91Mazére
“Pagliacci met gitaar.” Bronzen beeld.
#776
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#399
#193
“Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.
#383Val St. Lambert
#580
#299Stieler
”Portrait d’homme”. Une miniature peint à la main sur ivoire. Période 1800 -1820. Signée.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 85 / 100