Other lots in this auction
-
#673
Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80/100 -
#264Pierre Dyckmans
“Interieurs” & “Boot op het kanaal”. Drie olieverfschilderijtjes, waarbij één gesigneerd.
« Intérieurs » & « Bateau sur le canal ». Trois peintures à l'huile dont une signée.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#259Roelof
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#269
Zes diverse antieke kruiken van steengoed. Engels en Duits. Kleine letsels en slijtage. Het kleinste met putti in reliëf versierd en met een zilveren rand met keuren van Sheffield. XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw.
Six pichets anciens en grès divers. anglais et allemand. Légers dégâts et usures. Le plus petit orné de putti en relief et d'une bordure argentée aux poinçons de Sheffield. XVIIème, XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. H: 18-22 cmEstimate: € 80/120 -
#404
Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
Une paire de vases en verre mauve, dégâts minimes sur les bords.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35/45 -
#617
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van rood en zwart marmer. Tijdperk art deco.
Garniture de cheminée en trois parties, composée d'une pendule et de deux cassolettes de marbre rouge et noir. Epoque art déco.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#339Mats Jonasson, Sweden
Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#655
Een art deco staander van smeed-en plaatijzer.
Un montant art déco en fer forgé et tôle.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 100/120 -
#362
“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
"Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#288
Drie bajonetten begin 20ste eeuw.
Trois baïonnettes début 20e siècle.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 100/150 -
#591Boch
Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence bleue et blanche à couvercles, les couvercles décorés de lions. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80