Other lots in this auction
-
#211Een paar bronzen Sphinx kandelaars op marmeren voet.
A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 225 / 275 -
#570Raymond Weil GeneveEen roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#146Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)
A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)No longer availableDim. 92 x 152 x 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
A wooden Windsor rocking chair, 19th century.No longer availableDim. 106 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#554Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.
Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 85 / 90 -
#690Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H.21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#258“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
"Swinging woman." Image of zamac after Moreau.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#202“Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.
"Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 120 / 200

