#131Val Saint Lambert.
Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
#345
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#698
#576
Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#484
“Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.
#90Sandoz
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.No longer availableDim. 18 gEstimate: € 450/550 -
#399
“Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.
#123
Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.
#16Windsor
Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#588
Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.
#572
Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
#453
Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120/200