Other lots in this auction
-
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,62 gEstimate: € 650/700 -
#574Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952
“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple de nus féminins". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#151Joseph d’Aste
“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600/1800 -
#108
Een sterlingzilveren melkkannetje en dito suikerpot. Onderaan gemerkt met Nederlandse keuren, tweede gehalte. Rijkelijk gedreven decor met personages in uitsparingen omgeven door guirlandes.
Un pot à lait et un sucrier en argent massif. Marqué en bas avec des poinçons hollandais, deuxième année. Décor richement animé de personnages en creux entourés de guirlandes.No longer availableDim. 215 gEstimate: € 100/120 -
#215
Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300/340 -
#637
Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.
Une paire de vases en faïence à glaçure jaune-vert. Légers dégâts aux bords en bas. Daté 1920.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#275
Een set van zes grote en zes kleine messen met massief zilveren heften. Keuren van Sheffield 1976, maker William Yates.
Un ensemble de six grands et six petits couteaux avec des manches en argent massif. Poinçons de Sheffield 1976, fabricant William Yates.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#624Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#680
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#274Frans van de Vonder
“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#559John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#148
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/160