Similar lots by type
-
#688
Lot boeken over Antwerpen bestaande uit:‘ de Kathedraal van Antwerpen’: Dr J. Van Brabant; Vlaamse Toeristenbond jubileumuitgave 1972. Hardcover met stofwikkel. Goede staat‘ Antwerpen: verhaal van een metropool 16de-17de eeuw’: Catalogus olv Jan van den Stock; Snoeck- Ducaju & Zoon, 1993. Paperback in zeer goede staat.‘Antwerpen, twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur’: Van Isacker, Karel en Van Uytven, Raymond; Mercatorfonds-Antwerpen 1986. Hardcover met stofwikkel. Zeer goede staat.‘ De O(..)
Un lot de livres sur Anvers, comprenant:- “de Kathedraal van Antwerpen”. Dr. J. Van Brabant. Etc.7 livres en total.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#707
“Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 delen. Enkele delen ontbreken.
“Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 volumes. Quelques volumes manquent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#663
“Geschiedenis van Vlaanderen”. Redactie onder leiding van Dr. R. Van Roosbroeck. Ed. Standaard boekhandel. De eerste vijf vooroorlogse delen. (Na-oorlogs zesde deel mankeert).
“Geschiedens van Vlaanderen”. Dr. R. Van Roosbroeck. Ed. Standaard Boekhandel. Les premier cinq volumes d’avant guerre, Le sixième d’après guerre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#657
Jules Verne. Een reeks van 24 verhalen, uitgegeven door de bibliothèque d’éducation et de récréation te Parijs. Eind XIXe eeuw.
Jules Verne. Une série de 24 histoires, édité par la bibliothèque d’éducation et de récréation à Paris. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#708
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne. Uitgave van het maandschrift ‘Vlaanderen’. Antwerpen, 1906. Vier delen.
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne.”. Edition du mensuel ‘Vlaanderen’. Anvers, 1906. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#737
“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel & Erik Duverger. 1987.
“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel et Erik Duverger. 1987.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#417
“Stijn Streuvels’ werken”. Ed. Zonnewende. Kortrijk, 1926. Twee delen.
“Stijn Streuvels’ werken”. Ed. Zonnewende. Courtrai 1926. Deux volumes.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#545
Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableEstimate: € 150/200 -
#753
Twee boeken met betrekking tot Antwerpen:“Het Antwerpen van toen” & “Ze zijn d’er!”. George van Cauwenbergh. Ed. Marc Van de Wiele. Brugge, 1983 & 1984.
Deux livres concernant Anvers:“Het Antwerpen van toen” et “Ze zijn d’er!”. George van Cauwenbergh. Ed. Marc Van de Wiele. Bruges, 1983 et 1984.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#438Felix Timmermans
‘Boerenpsalm’ . Gesigneerd met kleine schets op binnenblad.
“Boerenpsalm”. Signé et avec petit dessins sur la frontispice.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#743
“Kandinsky”. Ulrike Becks-Malorny. Ed. Taschen, 1999. Met een lithografie.
“Kandinsky”. Ulrike Becks-Malorny. Ed. Taschen 1999. Avec lithographie.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#427
“The history of silver”. Claude Blair. 1987.
“The history of silver”. Claude Blair. 1987.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#777
“50 jaar moderne kunst”. Uitgave van het Paleis voor Schone Kunsten ter gelegenheid van Expo 58.
“50 jaar moderne kunst”. Edition du Palais des beaux-arts à l’occasion de l’expo 58.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#423
“Harley Davidson. Geschiedenis en legende”. Oluf F. Zierl. Ed. Köneman, 2000.
“Harley Davidson. Geschiedenis en legende”. Oluf F. Zierl. Ed. Köneman, 2000.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#727Geeraerdt BrandtPeriod: 18e eeuw
“Historie der Reformatie en andere kerkelijke geschiedenissen in en omtrent de Nederlanden” . Derde druk,met nieuwe platen en portretten. Willem Holtrop, Amsterdam, 1787. Zonder omslag maar binding in goede staat.
“Historie der Reformatie en andere kerkelijke geschiedenissen in en omtrent de Nederlanden” . Troisième édition avec nouvelles planches et portraits. Willem Holtrop, Amsterdam, 1787. Sans couverture mais avec bonne reliure.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#747
“Zeven eeuwen meubelkunst in België”. Frans Defour. Ed. Lannoo.
“Zeven eeuwen meubelkunst in België”. Frans Defour. Ed. Lannoo.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#661
Een lot boeken uit de XIXe en vroeg XXe eeuw, waaronder misboeken, boeken over geneeskunde, enz. 15 exemplaren.
Un lot de livres du XIXième siècle et début XXième siècle, dont des livres de messe, des livres dre médecine, etc. 15 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#683
Gevarieerd lot boeken uit de XIX°e eeuw. Bevattende o.a. het complete oeuvre van Lord Byron, vier delen, franstalig. Een biografisch woordenboek van Nederland uit 1886, 2 werken van Cd Busken Huet etc. Gebonden en in goede staat.
Lot varié de livres du XIXe siècle. Comprenant e.a. l’oeuvre complète de Lord Byron en quatre volumes, francophone. Un dictionnaire des Pays-Bas de 1886; deux oeuvres par Busken Huet etc. Bonne reliure, bon état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#440
“Treasures of the Rolling Stones”. Crough, Glenn, Lido Antwerpen 2011. Fotoboek. Hardcover in stofhoes. In zeer goede staat en volledig met memorabilia.
“Treasures of the Rolling Stones”. Crough, Glenn, Lido antwerpen 2011. Livre d’illustrations. Couverture dure en tissu. En très bon état, complet avec memorabilia.No longer availableEstimate: € 26/28 -
#667
Lot Boeken over Hedendaagse kunst bestaande uit:‘Albert Poels’ : Jochems Teo; Uitgeverij De Vroente/ Kasterlee 1978. Hardcover in stofhoes. Zeer goede staat‘Etsen Floris Jespers’: Carpentier-Lebeer, Griet; Stichting Mercator-Plantijn jaren 1980. Hardcover met stofwikkel. Goede staat.‘ Oscar Jespers’: Boyens, José; Stichting Mercator-Plantijn, Antwerpen 1982. Hardcover met stofwikkel. In zeer goede staat.‘Geo Sempels’: Berckx, Paul; Uitgeverij Lannoo, Tielt 1988. Hardcover met stofwikkel. In(..)
Lot comprenant des livres sur l’art moderne:- “Albert Poels”. Jochems Teo. Edition De Vroente/Kasterlee 1978. Couverture dure et anti-poussière. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#523
Lot boeken over de haven van Antwerpen, bestaande uit:‘Stroomversnelling. De Antwerpse haven tussen 1886 en nu’: Catalogus olv Van Hoof, Werner; uigeverij Pandora, Antwerpen 2002. Paperback in zeer goede staat.‘ In de ban van Mercurius. Twee eeuwen kamer van Koophandel en Nijverheid van Antwerpen-Waasland’: Devos, Greta en Van Damme,Ilja; uitgeverij Lanoo 2002. Hardcover met stofwikkel. Hardcover met stofwikkel.‘ Antwerpens maritiem verleden’: Baetens, R.; MIM n.v. Antwerpen 1990. Hardcover m(..)
Lot de livres portant sur le port d’Anvers, comprenant:‘Stroomversnelling. De Antwerpse haven tussen 1886 en nu’: Catalogus olv Van Hoof, Werner; édition Pandora, Anvers 2002. Paperback en très bon état. ‘ In de ban van Mercurius. Twee eeuwen kamer van Koophandel en Nijverheid van Antwerpen-Waasland’: Devos, Greta en Van Damme,Ilja; édition Lanoo 2002. Hardcover en tissu. ‘ Antwerpens maritiem verleden’: Baetens, R.; MIM n.v. Antwerpen 1990. Hardcover en tissu. très bon état. ‘ De Antwerpse (..)No longer availableEstimate: € 30/60 -
#503
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.No longer availableEstimate: € 6à/70 -
#703Georges Rency
“La Belgique et la Guerre” Ed. Henri Bertels. Brussel 1922. Boek, 4 delig werk.
“La Belgique et la Guerre” Ed. Henri Bertels. Bruxelles 1922. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#763
Een gevarieerd lot strips en andere uitgaven, waaronder werken van Willy Vandersteen en Kapoentjesuitgaven. Voornamelijk Jaren ‘60.
Lot varié de bandes dessinées et autres dont Willy Vandersteen et Kapoentjesuitgaven. En majorité des années 60.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#834Eduard Bonnier
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Papieren binding, redelijke staat. enkel deel 2 aanwezig.
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Reliure papier, état moyen, uniquement tome 2.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#645
G. DE LOUVREX, Recueil contenant les Edits et Réglemens faits pour le Pais de Liège et Comté de Looz... Ed. Kints, Luik 1750-1752. 4 Vol. In-folio. Gemarmerd kalfsleder uit de tijd. Rode snee.
G. DE LOUVREX, Recueil contenant les Edits et Réglemens faits pour le Pais de Liège et Comté de Looz... Ed. Kints, Liège. 1750-1752. 4 Vol. In-folio. Vachette marbrée ancienne.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#16
Een naaitafeltje van gevlochten riet met twee opbergvakjes in twee niveaus.
Table d’ouvrage cannée comprenant deux coffrets sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50/60 -
#648
Een netsuké “Man met kikker in mand”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Homme à la grenouille dans un panier”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#147
Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.
Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/180 -
#647
Een handtekeningenboekje met handtekeningen van o.a. The Strangers, The Cousins, Stan Ockers, Rik Van Steenbergen, Jo Leemans, enz.
Un carnet de signatures avec les signatures de ‘The Strangers’, ‘The Cousins’, Stan Ockers, Rik Van Steenbergen, Jo Leemans, etc...No longer availableEstimate: € 30/50 -
#662
“This plate of the favourite steam ships Vivid and Waterwitch, off Orfordness in a breeze” & “This engraving of the magnificent steam ship”. Twee oude Engelse prenten. XIXe eeuw.
“This plate of of the favourite steam ships Vivid and Waterwitch, off Orfordness in a breeze” & “This engraving of the magnificent steam ship”. Deux images anciennes anglaises. XIXième siècle.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#58
Een paar bronzen wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#762
Twee etsen van Romain Malfliet en Robert Mols.
Deux eaux-fortes, Romain Malfiet et Robert Mols.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#459Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le faneur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
“Le faneur”. Une eau-forte. Signée et numérotée 34/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 30/60 -
#439Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Zicht op Lier”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Lierre”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 9 x 8,5 cmEstimate: € 15/25 -
#385
“Een leeuw”. Een beeldje van malachiet.
“Un lion”. une statue en malachite.No longer availableEstimate: € 30/50