#24Fredy DesmetPeriod: 1880-1968“Dans le Morbihan” (25 x 33 cm), “Pins Parasol” (17 x 24 cm), “Caféterras” (26 x 35 cm). Drie tekeningen met houtskool, inkt en gouache. Alle gesigneerd.
« Dans le Morbihan » (25 x 33 cm), « Pins Parasol » (17 x 24 cm), « Café Terrasse » (26 x 35 cm). Trois dessins au fusain, encre et gouache. Tous signés.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#660Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
#395Een oud portovat van Feist.
#119Jacques Janssens“Le Matin.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd achteraan 1890. Kleine scheur bovenaan in de lucht.
"Le Matin". Huile sur toile. Signée. Datée 1890 au dos. Petite déchirure dans le ciel en haut.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#490Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
#676Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#682Een handgeknoopt wollen Kazaktapijtje.
#633“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
#631Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
#592Godelieva Vleeschouwers“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
#623Een houten sigarenvorm met twaalf resterende Cogetama Special sigaren.
Un moule à cigares en bois avec douze cigares Cogetama Special restants.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25 / 35