Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Jema Holland’, een zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
‘Jema Holland’, een zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
Jema, Holland

Een zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.

A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.
Dim. h 31 cm
SKU: 3001240351.
Categories: Aardewerk, Beeld, curiosa, Design/vintage, XXe eeuw.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #351
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179
    Djef Swennen
    Period: 1871-1905

    Een lot van 2 schilderijen, waarvan 1 getiteld “Maria”, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en 1 “Portret van een jonge vrouw”, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, met klein letsel in het doek. Eind 19e eeuws.

    A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200

Other lots in this auction

  • #196

    Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.

    A vintage Mid-Century folding table with rotating tabletop, 1 drawer with bottom shelf. Brussels Expo'58 design.
    No longer available
    Dim. 64 x 80 x 53(x2)cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #143
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa bordeauxrood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A crystal "Bordeaux" crater vase, red colored. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #543

    Vaas van blauw en wit Chinees porselein.

    Blue and white porcelain vase. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #416

    Een handgeknoopt wollen Art Deco tapijt met geometrisch motief.

    A hand-knotted wool Art Deco rug with a geometric pattern.
    No longer available
    Dim. 120 x 59cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een lot van 3 parastone beelden van Suske & Wiske bestaande uit: de totempaal, SW16, 2018, Lambik & tante Sidonia, SW120, 2014 en tante Sidonia, SW 122, 2015. Alles met originele verpakking en de laatste twee met certificaat.

    A lot of 3 Parastone statues of Suske & Wiske including: the totem pole, SW16, 2018, Lambik & Aunt Sidonia, SW120, 2014, and Aunt Sidonia, SW122, 2015. All with original packaging and the last two with certificates.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366

    Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.

    An Asian wooden sculpted side table with a marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 76 x 32 x 32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #246

    Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.

    A veneered wooden secretaire with bombe drawers. 2 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 109 x 88 x 50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436
    Bolsius

    Een oude ligstoel/deckchair gemerkt Bolsius, Anvers. Hout en gevlochten riet.

    An old reclining chair/deckchair marked Bolsius, Anvers. Wood and woven cane.
    No longer available
    Dim. 65 x 70 x 183
    Estimate: € 150 / 250
  • #559
    P.J. Redouté

    “Le Cent-feuilles de Bordeaux” en “Rosier du Bengale”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Le Cent-feuilles de Bordeaux” and “Rosier du Bengale”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.

    A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 11 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #276

    Een houten Louis XVI-stijl bijzetmeubeltje met 3 laden en bronzen elementen versierd. Fineer met enkele barsten.

    A wooden Louis XVI style side cabinet with 3 drawers and decorated with bronze elements. Veneer with some cracks.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371
    Aristona

    Een vintage zwart-wit televisietoestel, Aristona, oranje en zwart plastic behuizing, werkend.

    A vintage black and white television, Aristona, orange and black plastic casing, in working condition.
    No longer available
    Dim. 29 x 34 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More