Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
John Burnet naar David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” en “The Letter of Introduction”. Twee gravures in oorspronkelijke lijst.

John Burnet naar David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” en “The Letter of Introduction”. Twee gravures in oorspronkelijke lijst.

John Burnet d’après David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” et “The Letter of Introduction”. Deux gravures dans leurs encadrements d’origine.
Dim. 47 x 40 cm
SKU: 2410170705.
Category: Grafiek.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #705
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #14

    “Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.

    “Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #224
    P. Alechinsky

    “Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.

    “Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #787

    Een lot van negen losse etsen, waaronder Jaak Gorus, Jef van Grieken en Renaat Veris.

    Un lot de neuf eaux-fortes, dont les oeuvres de Jaak Gorus, Jef van Grieken et Renaar Veris.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #730

    Twee ovale litho’s uit de XIXde eeuw. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” en J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. In oorspronkelijke vergulde lijst.

    Deux lithographies ovales du XIXième siècle. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” et J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. Avec encadrements dorés d’origine.
    No longer available
    Dim. 47 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #460

    “Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.

    “Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 & 49 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #222
    P. Alechinsky

    “filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.

    “filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.
    No longer available
    Dim. 59 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2

    Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.

    Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22,5
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Appel

    Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.

    Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 64 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #609
    Miro

    “Compositie”. Een lithografie. Niet gesigneerd.

    “Composition”. Lithographie. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #589

    “Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Drie oude prenten, waarbij de laatste twee uit de reeks “Les étapes de Napoléon” en resp. gedateerd 1802 & 1810.

    “Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Trois estampes anciennes, dont les deux dernières de la série “Les étapes de Napoléon” et resp. datées 1802 & 1810.
    No longer available
    Dim. 54 x 89 & 74 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #735
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters Leielandschap”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 136/350 buiten de plaat.

    “Paysage hivernal de la Lys”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 136/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #675
    Lucas Vorsterman

    “De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.

    “L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.
    No longer available
    Dim. 58 x 43,8 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #656

    Een paar gravures met scènes uit de Napoleontische oorlogen. In XIXde eeuwse lijsten. “La Bataille de Jéna” naar Vernet en een andere.

    Une paire de gravures représentant des scènes de la guerre Napoléonesque. Avec encadrements du XIXième siècle. “La Bataille de Jéna” et une autre gravure.
    No longer available
    Dim. 46 x 65,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #594
    Leopold Schmutzler

    “Het kinderkoor”. Een litho. Gesigneerd binnen de plaat. In oorspronkelijke lijst (kleine letsels).

    “Le Choeur d’enfants”. Une lithographie signée dans la planche. Avec encadrement original (petits dégâts).
    No longer available
    Dim. 57 x 87 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #750

    Een oude reproductie van een XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen. Vochtschade.

    Une ancienne reproduction du XVIIième siècle représentant la rade d’Anvers. A subi des dégâts d’eau.
    No longer available
    Dim. 48 x 126 cm
    Estimate: € 5à / 80
  • #229
    Panamarenko

    “Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.

    “Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 46 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #408
    Ron Van Eycke

    Een lot van vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren.

    Un lot de quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 20 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #599

    “Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.

    “Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 58 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #695

    Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.

    Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #604

    Drie gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman naar Rubens. “De Aanbidding der Herders” en “De Aanbidding der Wijzen” 1620 (58 x 44 cm). In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels).

    Trois gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman d’après Rubens. “De Adoration des Bergers” et “L’adoration des Rois” 1620 (58 x 44 cm). Avec encadrements du XIXième siècle. (petits dégâts).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #670
    David Teniers

    Serie van vier gravures door Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers. In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3e Fête Flamande”. “4e Fête Flamande”. Teksten van C. Moraine.

    Une série de quatre gravures par Jacques Philippe Le Bas d’après David Teniers. Avec encadrements du XIXième siècle (petits dégâts). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3ième Fête Flamande”. “4ième Fête Flamande”. Textes de C. Moraine.
    No longer available
    Dim. 57 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #696

    Twee gravures: Nico Ryckemans naar Rubens “De aanbidding der Wijzen” . Paulus Pontius naar Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.

    Deux gravures: Nico Ryckemans d’après Rubens “L’Adoration des Mages” . Paulus Pontius d’après Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.
    No longer available
    Dim. 59 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #418
    Colen

    Vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 200 exemplaren.

    Quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 200 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #680

    Drie gravures: Pitre Martenasie naar A. Lens “Eteocles”. Ed. te Antwerpen 1774 (43 x 56 cm). Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers “Retour de Guinguette” (36 x 46 cm). Aliemet. “St. Charles Borommé, Cardinal et Archevèque de Milan” (65 x 47 cm).

    Trois gravures: “Pitre Martenasie” d’après A. Lens “Eteocles”. Ed. à Anvers, 1774 (43 x 56 cm). “Le Bas” de Jacques Philippe d’après David Tenier :“Retour de Guinguette” (36 x 46 cm). Aliemet. “St. Charles Borommé, Cardinal et Archévêque de Milan” (65 x 47 cm).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #373

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #746

    Cl. PRUDHOMME, Nouveau stile du Chatelet de Paris et de toutes les jurisdictions ordinaires du Royaume, Paris, 1771. In-quarto, bruine lederen band.

    Cl. PRUDHOMME, Nouveau stile du Chatelet de Paris et de toutes les jurisdictions ordinaires du Royaume, Paris, 1771. In-quarto, reliure cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #306

    Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs vers le centre.
    No longer available
    Dim. 97 x 168 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • Octave Malfait

    “Bloemrijk landschap”. Pastel. Gesigneerd.

    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een 18 karaats wit gouden armband in bladvorm en als klavertje vier bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 ct. en forme de feuille et des diamants sertis en forme de trèfle à quatre feuilles ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 16,43 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #841

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren monturen.

    Coffre en chêne aux montures en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 51 x 49 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #534
    Felix Labisse

    “Osiris”. Een lithografie uit de reeks “Les templiers”. Gesigneerd en genummerd XVII/XXV buiten de plaat.

    “Osiris”. Lithographie de la série “Les Templiers”. Signée et numérotée XVII/XXV hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #23

    Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.

    Un grand et un petit vase en faïence flamande.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #726

    Edmé DE LA POIX DE FREMINVILLE, Dictionnaire ou traité de la police générale, Paris, 1771 (1ste uitgave was van: 1758). In-octavo, lederen band.

    Edmé DE LA POIX DE FREMINVILLE, Dictionnaire ou traité de la police générale, Paris, 1771 (1ière édition: 1758). In-octavo, reliure en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #352
    Alfred Van Neste

    “Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.

    “Façades”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 170/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #374
    R. Terheyen

    “Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    “Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.
    No longer available
    Dim. 16 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #478

    Een lot ivoor bestaande uit een kruisbeeld met ivoren corpus, een armband en een Afrikaans beeldje. Het laatste onderaan gesigneerd “Mondjali”.

    Lot d’ivoires comprenant un crucifix en bois noirci au corps en ivoire, un bracelet et une statuette africaine. Cette dernière signée Mondjali.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More