#257Capodimonte
“Zittende dame met waaier bij een boom”. Een beeld van monochroom wit biscuit op een verguld messingen voet. Gemerkt. Kleine herstelling aan een tak.
“Dame assise avec éventail prés d’un arbre”. Une statue en biscuit blanc sur un pied en laiton doré. Porte une marque. Une petite restauration a été faite à une branche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50
#499
Twee kleurengravures: - “Oude huizen aan de Dijle”. J. Verschueren. Gesigneerd buiten de plaat.- “Het bidden”. Albert Geudens. Gesigneerd en genummerd 115/300.
Un lot de deux eaux-fortes:- “Vieilles maisons le long de la Dyle “. J. Verschueren. Signée hors planche. - “La prière”. Albert Geudens. Signée et numérotée 115/300.No longer availableDim. 51,5 x 40,5 & 51 x 38,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#329Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rivière dans les bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#674Max AppelboomPeriod: 1924-2003
“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd.
#274Jean Driesmans
#500
Een collectie borden van Imari porselein met diverse decors. Japan, XIXde eeuw.
Une collection d’assiettes en porcelaine Imari, décors divers. Japon, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#152
“Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.
“Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 150 / 200 -
#542Thompson
“Quatre bras “. Oude Engelse prent over de slag bij Waterloo.
“Quatre bras”. Une image anglaise ancienne de la bataille de Waterloo.No longer availableDim. 37 x 77 cmEstimate: € 25 / 35 -
#294M. De Jongh
“Heide te Rijmenam”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1940 op de achterzijde.
“Bruyère à Rijmenam”. Huile sur panneau. Signé, et daté 1940 au dos.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#547
“Devins et dragons”. Louis Scheyven. Ed. Terres Latines, Bruxelles 1949. Illustraties buiten de tekst met litho’s van K’o Shuang-Sho. Genummerde eerste editie, nummer 47. Met geillustreerde huls.
“Devins et dragons”. Louis Scheyven. Ed. Terres Latines, Bruxelles 1949. Illustrations hors texte et lithographies de K’o Shuang-Sho. Edition première, numérotée 47. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 85 / 120 -
#324Michel Godjevac
“St. Tropez”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“St. Tropez”. Huile sur toile. Signée et datée ‘74.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
Een pendule van vuurverguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Une pendule en bronze doré feu, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#415Willy Vandersteen
“Suske & Wiske”. Een lot van 35 albums. Jaren ‘60, ‘70 en ‘80.
“Suske & Wiske”. Un lot de 35 bandes dessinées. Années ‘60, ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40 / 60