#73Val Saint LambertEen bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.
Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Royal Doulton, EnglandEen lot van vijf polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes en longues jupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19+ - 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#540Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een gegraveerd kruisje van 18 karaats geel goud.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une croix gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,47 gEstimate: € 170 / 250 -
#455Een 18 karaats geel gouden ring bezet met half edelstenen.
Bague en or jaune 18 K. sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 100 / 150 -
#291Een vierdelig koffie en theestel van zilver met getorste ribben en met houten handvatten. Het bijgevoegd dienblad is van verzilverd metaal.
#188Comblain, Liège/Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mmNo longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 240 / 360 -
#91Een Napoleon III kolompendule van zwargelakt perenhout, versierd met verguld bronsbeslag enmarquetterie.
#478Een kleine coupe van Japans porselein met bronzen monturen. Omstreeks 1910.
Petite coupe en porcelaine du Japon aux montures en bronze. Vers 1910.No longer availableDim. Ø: 156 cmEstimate: € 120 / 150