Other lots in this auction
-
#134A. Dauchez“Pastorale scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène Pastorale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#662“Bloemstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Kamerling-Oenes.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle. Porte une signature: Kamerling-Oenes.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450SwarovskiEen lot kristallen voorwerpen, bestaande uit twee beertjes, een presse-papier, een magneet, gekleurde hartjes, een schaats, een taart, kleine steentjes, bloemetjes, enz. We voegen er twee paar stoffen handschoentjes en een poetsdoek aan toe.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant deux oursons, un presse-papier, un aimant, des petits coeurs en couleurs, un patin, une tarte, des petits cailloux, des fleurs, etc… Nous ajoutons une paire de gants et une serviette de nettoyage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#58Een lot schaalmodellen voornamelijk Burago en Motormax.Volkswagen Kever 1976, Chevrolet Corvette 1998, Nissan, Dodge Viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotief Henschel Wegmann 232, Locomotief P8 Baureihe 38.
Un lot de miniatures, la plupart Burago et Motormax: Volkswagen Kever 1976, Chevrolet Corvette 1998, Nissan, Dodge Viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotive Henschel Wegmann 232, Locomotive P8 Baureihe 38.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#13Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#538Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#788“Danseresjes”. Een serie van vier beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuses”. Suite de quatre statuettes en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#492Paul Joostens“Compositie”. Kleurpotlood. Gesigneerd.
“Composition”. Crayons couleurs. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644“Achtertuin”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Frans Hoek. Klein letsel.
“Jardin” Huile sur toile. Attribuée à Frans Hoek. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342Jakob Smits“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80

