Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.
Georges Grellet

“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.

“Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.
Dim. 39 x 30 cm
SKU: 1004180012.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #735

    Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.

    Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #127

    Een classicistische buste van brons.

    Un buste en bronze classique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #594

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #599

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #684
    Hugo Duchâteau

    “Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.

    “Composition”. Litho en couleurs. Signée et datée 1971 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #314
    Floris Jespers

    “Zittende man”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Weduwe Gaston Burssens e.a.

    ”Homme assis”. Dessin au fusain. Certifié par la Veuve Gaston Burssens e.a. à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #304
    Floris Jespers

    “Heuvels”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Collines”. Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 13 x 17 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #64

    Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.

    Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #750

    Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #116

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten. Blad los en poten te restaureren.

    Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.
    No longer available
    Dim. 77 cm Ø 132 x 103 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #591

    Een uitgebreid twaalfdelig toiletstel van schildpad met een gegraveerd drakendecor. In etui.

    Garniture de toilette douze pièces en écaille avec décor de dragons gravé. Dans l’étui.
    No longer available
    Estimate: € 330 / 400
  • #704

    “La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    “La proue Daniel”. Dessin au crayons sur papier. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More