Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.
Georges Grellet

“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.

“Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.
Dim. 39 x 30 cm
SKU: 1004180012.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #534
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.

    Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.
    No longer available
    Dim. Ø 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #179
    C. Gody (?)

    “De Verloofde. Elegant interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.

    ”La fiancée. Intérieur élégant”. Huile sur toile. Signée. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #813
    Limoges

    Een koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #621

    Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.

    Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #824

    Een klein rechthoekig bijzettafeltje met gedraaide pootjes.

    Petite table d’appoint rectangulaire aux pieds tournés à étranglements.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #238

    Een zilveren milieu-de-table met een gedreven bloemendecor. Engelse keuren: London 1891, maker E.F.H.T en handelsmerk Hall & C°, Manchester. Eind XIXe eeuw.

    Un milieu-de-table en argent avec un décor de fleurs repoussé. Poinçons anglais: Londres 1891, orfèvre E.F.H.T. et revendeur Hall & C°, Manchester. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm 418,60 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #610
    Swarovski

    “De pegasus”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijks item 1998. In originele verpakking en met display. We voegen er een plaquette met opschrift “Fabelachtig dierenrijk 1996 - 1998” aan toe.

    “Le Pégase”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. D’après un modèle par Adi Stocker. Edition annuelle 1998. Dans la boîte d’origine et avec display. Nous ajoutons une plaquette à l’inscription “Fabelachtig dierenrijk 1996-1998”.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #402
    Isidore Opsomer

    “Sint-Andries”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.

    ”Saint-André”. Une gravure. Signée hors planche, avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 19 x 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    “Jonge vrouw bij een bron”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren voetstuk. Naar een werk van Moreau.

    ”Jeune femme prés de la source”. Une statue en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #565
    Swarovski

    Een lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ijsbeer, een pinguïn, een steigerend paard, een appel en een peer. Allen gemerkt.

    Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un ours polaire, un pingouin, un cheval, une pomme et une poire. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 10 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #501

    Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.

    Lion assis en marbre sculpté.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More