Similar lots by type
-
#21
Een lot tin, bestaande uit een inktstelletje, een peper- en mosterdpot, een pollepel en een maatkan. XVIIIe eeuw.
Un lot d’étain, comprenant un encrier, un ensemble de pot à moutarde et poivrier, une louche et un verseur doseur. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#818
Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#805
Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25/35 -
#243Delvaux
Een blauwe lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir bleu avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#117
“Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Delen 1 tem 6.
”Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Volumes 1 -6.No longer availableEstimate: € 120/1809 -
#668
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750/850 -
#101
Twaalf zilveren koffielepeltjes in etui. 800‰.
Douze cuillères à café en argent dans un étui. 800 ‰.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#868
Een lampenvoet van celadonporselein.
Un pied de lampe en porcelaine céladon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#222Franz Van Diest
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 600/800 -
#415
Een eikenhouten eendeurs kastje waarop een scribaan werd gemonteerd.
Une petite armoire en chêne à une porte, un scriban monté par dessus.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/80 -
#332
“Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Portrait d’une jeune fille”. Crayon sur papier. Pas de signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 120/140 -
#770
Een licht gele ovale briljant in gesloten AIG certificaat van 0,42 ct. Kleur FLY. VS1.
Un brillant jaune clair dans un certificat sous scellé. 4,42 ct. Couleur FLY. VS1.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#836
Een witmetalen schildersezel.
Un chevalet en fer blanc.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100/120