Other lots by Moreau
Other lots in this auction
-
#587
Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203
Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire deux portes en chêne. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 224 x 146 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#200
Een 18 K witgouden hanger bezet met een één diamant van 0,05 ct. en één briljant van 0,50 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti d'un diamant de 0,05 ct et d'un diamant taille brillant de 0,50 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 950 / 1100 -
#83
Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.
Une paire de saupoudroirs octogonaux de style Régence à panse gravés. Marqué 800/1000.No longer availableDim. 524 g h: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#584
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Un cadre de miroir avec une photo de Marilyn Monroe.No longer availableDim. 89 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117
“Jonge fluitspeler”. Een bronzen beeld. Onleesbaar gesigneerd.
Jeune joueur de flûte. Une statue en bronze. Signé illisible.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#91Val St. Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#156Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#103
“Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.
“Mignon. (Fille à la mandoline)” Sculpture en bronze patiné. XIXe siècle, signature apocryphe 'Bouret'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#675
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 153 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#545
Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableDim. 111 x 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#541
Een rechthoekige salontafel van zwart graniet. Periode 2000.
Une table basse rectangulaire en granit noir. Epoque 2000.No longer availableDim. 27 x 160 x 80 cmEstimate: € 400 / 500