Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Auguste Moreau

“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.

Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.
Dim. H. 95 cm
SKU: 2809210201.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Moreau

  • #191
    Auguste Moreau

    “Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.

    Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 800 / 1200

Similar lots by type

  • #568

    “Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.

    Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #493

    “Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.

    Pingouin. Une statue en plastique conçue par Orlinski.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #128
    Emile Picault

    “Le travail et l’épargne sont les sources du bien être”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met Parijs bronscachet.

    Le travail et l'épargne sont les sources du bien être. Une statue en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de bronze de Paris.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #238

    “Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.

    Garçon assis. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm (32 cm op tafel)
    Estimate: € 180 / 240
  • #108

    Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.

    Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Phryné”. Een bruingepatineerde meisjesbuste. Belle époque. Met stempel van de Société des bronzes de Paris.

    “Phryné”. Buste de fillette à patine brune. Belle époque. Estampillé par la Société des bronzes de Paris.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #504

    Bronzen carrouselpaard.

    Cheval de carrousel en bronze.
    No longer available
    Dim. 130 x 120 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #469

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.

    Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #233

    “Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.

    Fille hollandaise. Un buste en bronze. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #481

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #257

    “Jonge soldaat met zwaard”. Een beeld van zamak op arduinen sokkel. Naar werk van Louis Moreau.

    Jeune soldat à l'épée. Une sculpture en régule sur un socle en pierre bleue. D'après l'oeuvre de Louis Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #173

    “Het liefdeskoppel”. Twee bronzen beelden met donker patina naar werken van Mathurin Moreau.

    Le couple amoureux. Deux statues en bronze à patine sombre d'après les oeuvres de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 57 & 61 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #498

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #499
    H/ Luppens & Co.

    Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.

    Une pendule de cheminée en bronze de style rococo. Avec clé et pendule.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #539

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #488

    “Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.

    Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #365
    Capodimonte

    “Het ritje op de ezel”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp van B. Merli.

    The Donkey Ride. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Design by B. Merli.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    “Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.

    Femme nue. Une statue en bronze d'après une œuvre de Chana Orloff de 1925.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #483

    Een afrikaans houten voorouderbeeld.

    Une statue d'ancêtre africain en bois.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #471

    “Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.

    Chasseur. Sur statue africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #608

    Twee stuks Aziatisch brons, bestaande uit een XIXe eeuws dekselvaasje (deksel manco) en een Perzisch vaasje met gegraveerd decor.

    Deux pièces en bronze asiatique, composées d'un vase du XIXe siècle (couvercle manquant) et d'un vase persan à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 & 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #163

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Fille aux fleurs”. Statue en bronze patiné. Marque “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #415
    Lladro

    “Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.

    Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #523

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    Un torse de femme en bronze à patine sombre.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #654
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak (kleine randschilfers), een grote vaas (schilfer aan de basis) en een vaas van Studio Crystal (minieme schilfers aan de basis). Allen gemerkt.

    Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier (petits éclats de bord), d'un grand vase (éclat à la base) et d'un vase Studio Crystal (petits éclats à la base). Le tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #117

    “Jonge fluitspeler”. Een bronzen beeld. Onleesbaar gesigneerd.

    Jeune joueur de flûte. Une statue en bronze. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #446

    Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.

    Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.
    No longer available
    Dim. 130 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #34

    “Paard”. Potlood en aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘E. Verboeckhoven’.

    “Cheval”. Crayon et aquarelle sur papier. Porte une signature 'E. Verboeckhoven'.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #264

    Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.

    Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.
    No longer available
    Dim. 68 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    Een reeks van vijf zilveren vulpotloodjes, waarbij vier gemerkt 900‰.

    Un ensemble de cinq porte-mines en argent, quatre marqués 900‰.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #30

    Een 18 K geelgouden armband met teken van oneindig in het midden.

    Un bracelet en or jaune 18 carats avec un signe de l'infini au centre.
    No longer available
    Dim. 1,50 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #349

    Een lot van drie zeeschelpen.

    Un lot de trois coquillages.
    No longer available
    Dim. l: 13 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #385
    Capodimonte

    “De hoefsmid”. Een groep van Italiaans biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt en gesigneerd ‘M. Lozy’.

    Le maréchal-ferrant. Un groupe de biscuits italiens sur un socle en porcelaine. Marqué et signé 'M. Lozy'.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #98
    Alfons Lambert (Albert) Baggen
    Period: 1862-1937

    “Le printemps”. Een gebeeldhouwd albasten meisjesbuste. Gesigneerd.

    Le printemps. Un buste de fille en albâtre sculpté. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #326

    Een houten wolspoel. Onderaan gedateerd 1846.

    Une bobine de laine en bois. Datée en bas 1846.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #496

    Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.

    Un bureau chinois avec trois tiroirs en ceinture. Repose-pieds d’entretoise.
    No longer available
    Dim. 84 X 115 X 59,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More