Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.
“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.
“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.
“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.

“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.

Jeune femme au chapeau de soleil et oiseaux . Un groupe de faïence / plâtre patiné gris-vert; Marqué au dos. Travail belge. Epoque Art déco.
Dim. l: 73 cm
SKU: 2710200117.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 70 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #165

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #62
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #443

    Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een aardewerken pijp en een ebbenhouten heren- en damesbuste. We voegen er een Canadees aardewerken dekselpotje aan toe.

    Lot d'art africain, composé d'une pipe en terre cuite et d'un buste masculin et féminin en ébène. Nous ajoutons un pot en terre cuite canadien avec couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #257

    Een lot van drie vijfhoekige lantaarns, waarbij één kleinere. Eén grote en de kleine met één ruitje manco.

    Un lot de trois lanternes pentagonales, une plus petite. Une grande et une petite manquent une vitre.
    No longer available
    Dim. h: 82 & 87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Een oud schaalmodel van een galjoen.

    Une ancienne maquette d'un galion.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #204
    Joost Kampen
    Period: ° Amsterdam

    “Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #755

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een opgezette vos.

    Un renard empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #392

    Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).

    Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #740

    Een moderne wollen kelim.

    Kilim moderne en laine.
    No longer available
    Dim. 228 x 135 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #579

    “Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.

    “Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.
    No longer available
    Dim. 79 x 108 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More