Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.
“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.
“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.
Capodimonte

“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.

“Garçon et fille au bord d’un ruisseau” et “Jeune couple sur une balançoire”. Deux groupes en biscuit polychrome. Avec marques.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2908170301.
Category: Biscuit.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #291
    Capodimonte

    “Doedelzakspeler”, “Meisje met bloemen” & “Jongen met vlinder”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit. Het laatste met beschadigingen aan de handen. Allen gemerkt.

    “Joueur de cornemuse”, “Fillette aux fleurs” et “Garçon au papillon”. Trois statuettes en biscuit polychrome. Cette dernière aux dégâts aux mains. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428
    Capodimonte

    “Advocaat” Een porseleinen figuur.

    “Avocat”. Une figure en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More