Similar lots by type
-
#232Johann Bernard KlombeckPeriod: 1815 - 1893“Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.
”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 2500 / 4000 -
#574“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100 / 160 -
#644Vincent De VosPeriod: 1829 - 1875“Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 250 / 350 -
#288H. Liebar“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70 / 90 -
#499“Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.
”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#606HerizHandgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 200 / 300 -
#259S. De Gennev....“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400 / 500 -
#162Douglas Relf“Pastorale”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pastorale”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 200 / 220 -
#459Eddy Thomas“Schorpioen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scorpion”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#311Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80 / 120 -
#159Raphaël LagyePeriod: 1862-1952“Waterput in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Puit à eau en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#269“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Pierrot et ballerine”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#274Bent LauridsenPeriod: °1926“Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.
”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.No longer availableDim. 83 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repos et mouvements”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212Fanny ChurbergPeriod: 1845- 1892“Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.
”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.No longer availableDim. 63 x 73,5 cmEstimate: € 8000 / 10000 -
#284Seaton“Sint-Niklaasplaats te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34.
”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#582“Het damspel”. Olieverf op doek. In de stijl van Charles Mertens (1865 - 1919). Slijtage.
”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#584Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#182“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600 / 700 -
#512Bourgignon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#781Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#875Vance“Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.
”Het Vonnis”. Edition de luxe “XIII”. Image avec signature. Couverture rigide.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#642Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Hond”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
”Chien”. Crayon sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#788Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.
Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
Une série de six chaises en acajou Directoire.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300 / 400 -
#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#408Twee kunstboeken:- Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Met stofwikkel. Zeer goede staat.- Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Avec jaquette, en très bon état..- Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Avec jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#121Val St. LambertEen rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.
Un vase en cristal rouge, modèle Jupiter. Éraflures au coin du pied.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Une paire de pendules murales, cadrans peints à la main.No longer availableDim. l: 20 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
Une pièce en argent. 900 ‰ . 5 Francs français. Hercule 2ème République.No longer availableDim. 24,92 gEstimate: € 100 / 150 -
#338Een lot kalenders met reproducties van oude kaarten. Bijgevoegd een boek “De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw.” C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Parijs, 2011.
Un lot de calendriers ,reproductions d’anciennes cartes. Avec un livre:”De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw”. C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Paris, 2011.No longer availableEstimate: € 20 / 25

