Similar lots by type
-
#554Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.
Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#135“Vogeltje”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Petit oiseau". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#443Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#155Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914“Zittende slavenmeisje met ontblote borsten”. Een meerkleurig gepatineerde zamak groep. Postume geut door Jean Blot. Gesigneerd.
"Fille esclave assise à la poitrine nue". Un groupe en zamak patiné multicolore. Fonte posthume de Jean Blot. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#519“Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).
Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237“Vrouw met twee windhonden”. Een art deco schouwgarnituur van zamak op een sokkel van onyx.
"Femme avec deux lévriers". Garniture de cheminée art déco en régule sur socle en onyx.No longer availableDim. 74,5 x 14 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#147Een leeuwin van gepatineerd brons op voetstuk van marmer en arduin. Tijdperk art deco.
Une lionne en bronze patiné sur un socle en marbre et pierre bleue. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#5Goebel“Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.
"Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 35 -
#687Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#181Een paar marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen ramskoppen en bloemenguirlandes. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre, à décor de têtes de bélier et de guirlandes fleuries en bronze doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 180 / 220 -
#123Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
Buste de femme en marbre blanc sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#523“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#223“Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.
"Danseuse nue". Une statue en bronze art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 150 -
#538“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#161“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
"Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#497Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
Une œuvre d'art en bronze. Signée et datée '60.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#125“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Poisson". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
"Eve". Une statuette en bronze. Daté de 1985.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 240 / 300 -
#564Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#478“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#533“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#15Lumedart“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
"Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40
Other lots in this auction
-
#62Paul PermekePeriod: 1918“Een winters landschap in de ochtend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Un paysage d'hiver le matin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#42“Pastorale”. Een handgeschilderd miniatuur naar Boucher.
"Pastorale". Une miniature peinte à la main d'après Boucher.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#520Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,62 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,62 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#693“Paar flamingo’s”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd. Duits werk.
"Paire de flamants roses". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas. Travail allemand.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#434“Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.
"Relief abstrait design maison moderne." Porte une signature Huszaa.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629“Straatzicht nabij Montmartre”. Schilderij op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979 op de verso.
« Vue sur la rue près de Montmartre ». Peinture sur toile. Signée et datée 1979 au verso.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 120 / 140 -
#586Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 310 x 199 cm -
#419Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.
Vase en pâte de verre de Murano rouge à inclusions d'or.No longer availableDim. h. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
Console moderne à piétement et tablette en plexi portée par deux défenses en imitation d’ivoire.No longer availableDim. 77 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#582François BlommaertsPeriod: °1955“Dansende personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2002.
"Personnages dansants". Aquarelle sur papier. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 23,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60




