Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
Dim. h: 34 cm
SKU: 1312160947.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #947
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #957

    “Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.

    “Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    “Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.

    Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #658

    Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.

    Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #621

    Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.

    Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #931

    “Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.

    “Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #965

    “Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.

    “Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1133

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #941

    “Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.

    “Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #981
    August Nobels
    Period: 1884 - 1938

    Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.

    Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #1090

    Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.

    “Coq”. Sculpture de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #578
    Royal Boch

    “Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.

    “Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #591

    Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.

    Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #781

    Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.

    Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    “Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.

    Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #573

    “Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.

    “Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #933

    “Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.

    “Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 10à
  • #395

    “Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.

    “Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #927

    “Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #623

    Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.

    Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #588
    Nelson

    Een art nouveau damesbuste van donkergepatineerd brons. Achteraan gesigneerd.

    Buste de dame art nouveau en bronze à patine foncée. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #801

    Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.

    Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.
    No longer available
    Dim. h: 49 - 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #657

    Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #266

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 158 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #524
    Joris Minne

    “Havenzicht”. Een houtsnede. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Une gravure sur bois. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1015
    Stein

    Zes bierpullen van porselein met tinnen deksels. Vijf in blauw en wit versierd met Duitse kastelen, onderaan gemerkt Berlin Genuine Blue China, Jahresseidel 1975, 1980, 1982, 1990 en 2000 (H. 17 cm). Eén met hetzelfde merk maar “Nautica 1979” (H. 17 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    Wilfried Pas
    Period: °1940

    “Beeld van Willem Elsschot”. Reproductie. Getekend en genummerd 436/2000 onder de plaat.

    “Statue de Willem Elsschot”/ Reproduction. Signée et numérotée 436/2000 hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #463

    Een hartvormig Afrikaans houten masker op ijzeren staander.

    Masque africaine en bois en forme de coeur. Sur base en fer.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #582
    Marieke De Ridder

    “Liggende dame”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    “Femme couchée”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘86.
    No longer available
    Dim. 50 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420
    Guatemala

    Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver.

    Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #1014
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #834

    Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil cabriolet en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #699
    J. Ensor

    “Zelfportret met personages”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Postume uitgave.

    “Autoportrait aux personnages”. Eau-forte. Signée dans la planche. Edition posthume.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #636

    Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.

    Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1054

    Een gesculpteerd houten piëdestal in Lodewijk XVI-stijl met een rond marmeren blad.

    Piédestal en bois sculpté de style Louis XVI à tablette ronde en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More