Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Louis Camerlynckx

“Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

“Portrait de jeune homme”. Pastel sur papier. Signature illisible.
Dim. 36 x 27 cm
SKU: 2410170064.
Categories: Papier, Pastel.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #374
    R. Terheyen

    “Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    “Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.
    No longer available
    Dim. 16 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #219
    Appel

    Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.

    Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 64 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, pivoines”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289
    Ferdinand Schirren
    Period: 1872 - 1944

    “Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #52
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met bloemen en vaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, vase et fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #334
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #314
    Blanche Odin
    Period: 1865 - 1957

    “Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #222
    P. Alechinsky

    “filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.

    “filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.
    No longer available
    Dim. 59 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #760

    Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.

    Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #154

    “Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    August Gillé

    “Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #364
    Théodore Verschaeren
    Period: 1874 - 1937

    “Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.

    “Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.

    Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22,5
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Lèonia Mallentjer

    “La corbeille aux chiffons”. Pastel op papier. Gesigneerd

    “La corbeille aux chiffons”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34
    Deheereweghe

    “Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #362
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224
    P. Alechinsky

    “Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.

    “Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #689
    Armand Rassenfosse

    “Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.

    “Nu”. Dessin en sanguine. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #229
    Panamarenko

    “Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.

    “Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 46 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #262
    Léonia Mallentjer

    “Stilleven met bloemen”. Pastel op papier. Gesigneerd

    “Nature morte, fleurs”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559
    Hilde Hendrickx

    “Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.
    No longer available
    Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #465

    Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.

    Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #720
    Hilde Hendrickx

    Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #42
    Marie Michel Henry

    “Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    “Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #844

    M. CARNOT, De l’instruction criminelle, 3ième éd., De Mat, Bruxelles, 1840, 6 delen. In-octavo, lederen ruggen.

    M. CARNOT, De l’instruction criminelle, 3ième éd., De Mat, Bruxelles, 1840, 6 volumes. In-octavo, dos cuir.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #601

    Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #390

    Een halssnoer van ivoor met bijpassende armband.

    Un collier et bracelet assorti en ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #236

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en met een grijsgeaderd wit marmeren blad. In het opzet twee gebogen naast één vlakke gevitreerde deur met facetgeslepen ruitjes.

    Buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc veiné gris. Le dessus à deux portes galbées flanquant une porte vitrée aux vitres taillées en facette.
    No longer available
    Dim. h: 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #568

    Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.

    Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #313

    Een likeur set van kristal bestaande uit een dienblad, twee karaffen en negen glazen. Versierd met vergulde bloemen en met en groene schijn.

    Garniture à liqueur en cristal vert clair comprenant un plateau, deux carafes et neuf verres. Décor de fleurs dorées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #539
    Lucebert
    Period: 1924-1994

    “Figuren”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/190 buiten de plaat.

    “Figures”. Une eau-forte. Signée et numérotée 20/190 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #731
    Märklin

    ”Porsche 910”; “VW Porsche 914”; “Porsche 911 Targa” & “Porsche 907”. Vier schaalmodellen op 1:43. In originele doos en met certificaat van het Märklin-museum, beperkte oplage 1992.

    ”Porsche 910”; “VW Porsche 914”; “Porsche 911 Targa” & “Porsche 907”. Quatre modèle échelle 1:43. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #392

    “Madonna met kind”. Een ets naar Dürer.

    “Vierge à l’Enfant”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Dürer.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #361

    Een lot van drie glazen juwelendoosjes, waarbij een lichtblauw en een groen met handgeschilderde bloemendecors en een donkerblauw met een geëmailleerd decor in de stijl van Mary Gregory. XIXe eeuw.

    Lot de trois boîtes à bijoux en verre dont une bleue claire et une verte à décor de fleurs peint à la main. Ainsi qu’une bleue foncée à décor émaillé dans le style Mary Gregory. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #814

    Adolphe CHAUVEAU, Journal du droit criminel, Paris, 1835-1858, deel 7 tot en met 30. Bruin lederen rug. In-octo.

    Adolphe CHAUVEAU, Journal du droit criminel, Paris, 1835-1858, partie 7 jusqu’au 30. Dos cuir brun. In-octo.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #622

    Paar vrouwelijke naakten. Sanguinetekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    Deux nus féminins. Sanguines sur papier. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More