Similar lots by type
-
#262Léonia Mallentjer
“Stilleven met bloemen”. Pastel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#34Deheereweghe
“Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#244Marie Michel Henry
“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, pivoines”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#374R. Terheyen
“Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
“Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 30/60 -
#559Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#334Marie Michel Henry
“Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 160/220 -
#364Théodore VerschaerenPeriod: 1874 - 1937
“Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#219Appel
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#720Hilde Hendrickx
Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#362Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.
“Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#2
Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40/60 -
#222P. Alechinsky
“filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.
“filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.No longer availableDim. 59 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#372August Gillé
“Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#154
“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#314Blanche OdinPeriod: 1865 - 1957
“Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 600/800 -
#289Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#52Marie Michel Henry
“Stilleven met bloemen en vaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, vase et fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#760
Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.
Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#42Marie Michel Henry
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#465
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#689Armand Rassenfosse
“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à/100 -
#224P. Alechinsky
“Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.
“Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 50/70 -
#229Panamarenko
“Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.
“Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 46 x 59 cmEstimate: € 40/50 -
#264Lèonia Mallentjer
“La corbeille aux chiffons”. Pastel op papier. Gesigneerd
“La corbeille aux chiffons”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#108A.D. Leveridge Switzerland
Een diamant meter in originele etui en doos.
Mesure de diamants dans son étui d’origine et boîte.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#282
“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Paysage du Sud”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#591
Een grote buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor met negen perziken. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine chinoise polychrome a décor aux neuf pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 800/850 -
#97
Een jongedame van goudgepatineerd brons op een grijs marmeren sokkel. Manco en losse arm.
Jeune femme en bronze à patine dorée sur socle en marbre gris. Manquants et bras détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#238
Sierkruik van goudgelakt kunstbrons. Buik van iriserend glas. Tijdperk art nouveau
Un vase de décoration en régule doré. La panse est en verre irisée. Art nouveau.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 50/80 -
#455
Een lot strips, bestaande uit zes albums van Jommeke, drie Kapoentjesalbums en een album van Sjors en Sjimmie.
Un lot de bandes dessinées, comprenant six albums de Jommeke, trois albums de Kapoentjes et un album de Sjors et Sjimmie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#340
- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2200 -
#66
Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.
Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.No longer availableDim. H: 105 cm B: 83 cm D: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#46
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd hout met roze fluwelen bekleding.
Un fauteuil en cabriolet en bois sculpté avec revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#160
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met tijgeroog en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d’un oeil de tigre et des diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 900/1000 -
#501
Een Chinese wijze uit gesculpteerd ivoor.
Un savant chinois en ivoire sculpté.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100/120 -
#552Régnier et Bettannier
“Le Propriétaire et son fermier”. Kleurenlitho naar Brun. Ed. Lermcier à Paris.
“Le Propriétaire et son fermier”. Une lithographie en couleurs d’après Brun. Ed. Lermcier, Paris.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 50/80