Similar lots by type
-
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#707Goebel, Germany“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#268Capodimonte“Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#760Goebel, Germany“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#779Capodimonte“De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717Goebel, Germany“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#769Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
Une collection de figurines de biscuits multicolores.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#83“Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.
Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#780Capodimonte“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#727Goebel, Germany“Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#578“Hond bij een stronk”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel naar een werk van Emmanuel Frémiet. Met Parijse garantiestempel.
Chien près d’une bûche. Statuette en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre d’Emmanuel Frémiet. Avec cachet de Paris.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#627Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#57Vijf diverse Delftse tegels, versierd met personages. Blauw en wit, behalve één mangaankleurig versierd met een visser in een sloep. XVIIIde eeuw, diverse letsels.
Cinq carreaux de Delft décorés de personnages. En bleu et blanc sauf un exemplaire manganèse à décor d’un pêcher dans une chaloupe. XVIIIe siècle, plusieurs dégâts.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#448Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.
Une maquette d'une voiture de course des années 1920.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#397Een drinkende clown van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown buvant en faïence italienne polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Paco Capdell SileroEen serie van vier stoelen in zwarte hoogglanslak. Regeny inspiratie.
Suite de quatre chaises en laque de haute brillance. Inspiration Regency.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
Pied de lampe en métal de forme balustre.No longer availableDim. h: 47 cm (z.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#253Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#472“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd C.S.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Monogrammé C.S.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
Un bâton indien avec corne de vache et plumes.No longer availableEstimate: € 50 / 80


