Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.
Dim. h: 11 cm
SKU: 2710200093.
Category: Biscuit.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #780
    Capodimonte

    “Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #707
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #779
    Capodimonte

    “De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268
    Capodimonte

    “Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #614

    Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.

    Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #83

    “Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.

    Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #717
    Goebel, Germany

    “Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.

    Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #727
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #769

    Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Une collection de figurines de biscuits multicolores.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #437
    Goebel, Germany

    “What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.

    Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #760
    Goebel, Germany

    “Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.

    “Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 16 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #38

    Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys

    De nombreux modèles réduits de véhicules militaires. Dinky Toys & Corgi Toys
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #623

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #559

    Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.

    Paire de consoles moulées aux angelots.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #552

    “Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘V.D.B.’ en gedateerd ‘73.

    Composition moderne. Huile sur toile. Monogrammé V.D.B. et daté ‘73.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 49 / 50
  • #685
    Calligaris, Italy

    Een reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.

    Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #410
    Rado

    Een dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.

    Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #542

    “Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.

    Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #95

    Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met turkoois.

    Un collier en or jaune 14 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties serties de turquoise.
    No longer available
    Dim. bruto: 4,42 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #512

    “Oosterse tuin met personages”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening ‘Arie Smit en 2001.

    Jardin oriental avec personnages . Technique mixte sur papier. Signature Arie Smit en 2001.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 43 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #299

    Een paar groteske poppen ‘Op-sinjoorke van Mechelen’. We voegen er een poppenstoeltje aan toe.

    Une paire de poupées grotesques Op-sinjoorke van Mechelen . Nous ajoutons une chaise de poupée.
    No longer available
    Dim. + - 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #132
    Alfons Proost
    Period: 1880 - 1957

    “Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit.

    Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #721

    Een houten regulateur.

    Un régulateur en bois.
    No longer available
    Dim. l:
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More