#556
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#691
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#695
Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
#772Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#371
Een paar bronzen kandelaars in barokke stijl. XIXe eeuw
#243
Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
#96
Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
#127
Een plaasteren reliëf met een voorstelling van drie kinderhoofdjes.
#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
#403
Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.
#743
Lot de bandes dessinées dont “Suske en Wiske”, “Karl May”, “Bessy”, “De Rode Ridder” et “Jerom”.No longer availableEstimate: € 25 / 35