Other lots by Goebel
#437GoebelEen kerststalletje van meerkleurig porselein, met Heilige familie, os, ezel, twee schaapjes en een engeltje. Ontwerp van M. I. Hummel. We voegen er een anders gemerkt engeltje aan toe.
Crèche de Noël en porcelaine polychrome comprenant la Sainte Famille, le boeuf, l’âne, deux moutons et un angelot. Création de M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot d’un autre marque.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 60 -
#427GoebelEen paar meerkleurig porseleinen wijwatervaatjes, waarbij één naar ontwerp van M.I. Hummel en het andere naar M. Spötl. Bijgevoegd een jonge Christus van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Paire de bénitiers en porcelaine polychrome dont un par M.I. Hummel, l’autre par M. Spötl. Ainsi qu’un Christ en porcelaine blanche. Tous avec marque.No longer availableDim. h:11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#447Goebel“Jongetje met klarinet” & “Jongetje met bij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Beide gemerkt.
“Garçon à la clarinette” et “Garçon à l’abeille”. Deux statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40
#750Pierre LannierEen roestvrij stalen herenhorloge.
Une montre pour homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#490Een 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kat met strik bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee smaragdjes voor de ogen.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec un pendentif chat avec un nœud serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux émeraudes pour les yeux.No longer availableDim. 19,72 gEstimate: € 700 / 900 -
#664Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
#589Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
#315Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen rookkwarts van +- 2 ct.
#632Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
#485Een 18 karaats geel gouden armband.
#528Chac-Mool, liggende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Chac-Mool, personnage couché. Statuette en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#170Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,58 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 450 / 550