#103Een eclectische klok van messing.
#534Een gebogen glazen salontafel.
#23Twee paar koperen kandelaars, XIXe eeuw.
Deux paires de bougeoirs en laiton, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een art deco ring van zilver en 18 K geelgoud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale smaragd van +- 2 ct. en groene halfedelstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. Maat 57.
Une bague art déco en argent et or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'une émeraude centrale de +- 2 ct et de pierres semi-précieuses vertes avec un combiné poids de +- 0,30 ct. Taille 57.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 550 / 600 -
#587G. Thomas, ParisEen kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
#234Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
#353Een Boheems gegraveerd glas.
Un verre gravé de Bohême.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#30Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#373Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
Une tirelire de mission en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100