#651Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.
Drageoir en cristal incolore du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.
Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.No longer availableDim. 48 x 40 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#254Een houten spaarkastje met sleutels.
Une caisse d’épargne de café en bois avec des clés.No longer availableDim. 104 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#597Emaux de LongwyEen meerkleurig aardewerken schotel op voet met decor van M. P. Chevalier. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un plat sur pied en faïence multicolore à décor de M.P. Chevalier. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#554Een eikenhouten gatelegtafel.
#257Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
#189Een commode tombeau in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad en verguld bronsbeslag.
Commode de style Louis XV avec dessus en marbre et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 115 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303Een XVIIIe eeuwse koperen bel.
Une cloche en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55 / 65 -
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120 / 200 -
#420WaltherEen ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
Une lunette de visée ZF6X42. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60