Other lots by Lladro
-
#107Lladro
“Three sisters”. Een groep in Spaans porselein. Gemerkt.
"Trois sœurs". Un groupe en porcelaine espagnole. Marqué.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#98Lladro
“Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Deux hérons". Un grand groupe en porcelaine espagnole. Marqué en bas.No longer availableDim. 53 cm x 61 cm x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#333Lladro
“De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.
"La porteuse d'eau", "Deux soeurs", "La fille aux pigeons". Trois groupes en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm - 33 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#443
Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#700Sèlection
Een zakhorloge in 18 K geelgouden kast achteraan gegraveerd met een decor van een paard. (glas ontbreekt).
Une montre de poche dans un boîtier en or jaune 18 ct gravé au dos d'un décor de cheval. (le verre manque).No longer availableDim. bruto: 66,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#130
“Vlaams Kruis”. Een broche van zilveren bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Croix flamande. Une broche en argent sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 12,60 gEstimate: € 500 / 550 -
#559
Een verguld messingen godslampje met rood glas.
Une lampe de dieu en laiton doré et verre rouge.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#323
Een geborsteld tinnen koffie- en theestelletje. Vierdelig op dienblad.
Service à thé et café en étain brossé. Quatre pièces sur plateau.No longer availableDim. 29 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#165
“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#24Emiel De CoomanPeriod: 1922 - 2021
Vier etsen, allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat:- “Aan ‘t Pladderkot” 69/100. (18,5 x 15 cm)- “Toevlucht” 11/100. (19 x 12,5 cm)- “Oprit”. 23/100 (26,5 x 18,5 cm)- “Bruno’s woning”. (26,5 x 18,5 cm)
Quatre eaux-fortes, toutes signées et numérotées à l'extérieur de la planche : - « Aan 't Pladderkot » 69/100. (18,5 x 15 cm) - « Refuge » 11/100. (19 x 12,5 cm) - "Allée". 23/100 (26,5 x 18,5 cm) - « La maison de Bruno ». (26,5 x 18,5 cm)No longer availableDim. 19 x 12 en 25 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein in de geest van Sèvres gedecoreerd met romantische scènes en landschappen in uitsparingen op kobaltblauwe en vergulde achtergrond. Vergulde koperen monturen.
Paire de vases à couvercle en porcelaine polychrome dans l'esprit de Sèvres, à décor de scènes romantiques et de paysages en cartouches sur fond bleu cobalt et doré. Montures en laiton plaqué or.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 350 / 400 -
#327Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#168
Een slanke vaas van geslepen kristal, deels kobaltblauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd en met label.
Un vase élancé en cristal taillé, partiellement coloré en bleu de cobalt dans la masse. Marqué et numéroté en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 38,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#129De Jongh
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp van +- 0,15 ct en fijne pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,15 ct et de perles fines.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 380 / 450