Similar lots by type
-
#523Lot boeken over de haven van Antwerpen, bestaande uit:‘Stroomversnelling. De Antwerpse haven tussen 1886 en nu’: Catalogus olv Van Hoof, Werner; uigeverij Pandora, Antwerpen 2002. Paperback in zeer goede staat.‘ In de ban van Mercurius. Twee eeuwen kamer van Koophandel en Nijverheid van Antwerpen-Waasland’: Devos, Greta en Van Damme,Ilja; uitgeverij Lanoo 2002. Hardcover met stofwikkel. Hardcover met stofwikkel.‘ Antwerpens maritiem verleden’: Baetens, R.; MIM n.v. Antwerpen 1990. Hardcover m(..)
Lot de livres portant sur le port d’Anvers, comprenant:‘Stroomversnelling. De Antwerpse haven tussen 1886 en nu’: Catalogus olv Van Hoof, Werner; édition Pandora, Anvers 2002. Paperback en très bon état. ‘ In de ban van Mercurius. Twee eeuwen kamer van Koophandel en Nijverheid van Antwerpen-Waasland’: Devos, Greta en Van Damme,Ilja; édition Lanoo 2002. Hardcover en tissu. ‘ Antwerpens maritiem verleden’: Baetens, R.; MIM n.v. Antwerpen 1990. Hardcover en tissu. très bon état. ‘ De Antwerpse (..)No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#777“50 jaar moderne kunst”. Uitgave van het Paleis voor Schone Kunsten ter gelegenheid van Expo 58.
“50 jaar moderne kunst”. Edition du Palais des beaux-arts à l’occasion de l’expo 58.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#727Geeraerdt BrandtPeriod: 18e eeuw“Historie der Reformatie en andere kerkelijke geschiedenissen in en omtrent de Nederlanden” . Derde druk,met nieuwe platen en portretten. Willem Holtrop, Amsterdam, 1787. Zonder omslag maar binding in goede staat.
“Historie der Reformatie en andere kerkelijke geschiedenissen in en omtrent de Nederlanden” . Troisième édition avec nouvelles planches et portraits. Willem Holtrop, Amsterdam, 1787. Sans couverture mais avec bonne reliure.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#545Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#763Een gevarieerd lot strips en andere uitgaven, waaronder werken van Willy Vandersteen en Kapoentjesuitgaven. Voornamelijk Jaren ‘60.
Lot varié de bandes dessinées et autres dont Willy Vandersteen et Kapoentjesuitgaven. En majorité des années 60.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#688Lot boeken over Antwerpen bestaande uit:‘ de Kathedraal van Antwerpen’: Dr J. Van Brabant; Vlaamse Toeristenbond jubileumuitgave 1972. Hardcover met stofwikkel. Goede staat‘ Antwerpen: verhaal van een metropool 16de-17de eeuw’: Catalogus olv Jan van den Stock; Snoeck- Ducaju & Zoon, 1993. Paperback in zeer goede staat.‘Antwerpen, twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur’: Van Isacker, Karel en Van Uytven, Raymond; Mercatorfonds-Antwerpen 1986. Hardcover met stofwikkel. Zeer goede staat.‘ De O(..)
Un lot de livres sur Anvers, comprenant:- “de Kathedraal van Antwerpen”. Dr. J. Van Brabant. Etc.7 livres en total.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#430“Jazzlife: Auf den spuren des Jazz”. Berendt, Joachim E. en Claxton William; Burda Druck und verlag Offenburg ( Baden) 1961.
“Jazzlife: Auf den spuren des Jazz”. Berendt, Joachim E. et Claxton William; Burda Druck und Verlag Offenburg (Baden), 1961.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#737“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel & Erik Duverger. 1987.
“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel et Erik Duverger. 1987.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#440“Treasures of the Rolling Stones”. Crough, Glenn, Lido Antwerpen 2011. Fotoboek. Hardcover in stofhoes. In zeer goede staat en volledig met memorabilia.
“Treasures of the Rolling Stones”. Crough, Glenn, Lido antwerpen 2011. Livre d’illustrations. Couverture dure en tissu. En très bon état, complet avec memorabilia.No longer availableEstimate: € 26 / 28 -
#683Gevarieerd lot boeken uit de XIX°e eeuw. Bevattende o.a. het complete oeuvre van Lord Byron, vier delen, franstalig. Een biografisch woordenboek van Nederland uit 1886, 2 werken van Cd Busken Huet etc. Gebonden en in goede staat.
Lot varié de livres du XIXe siècle. Comprenant e.a. l’oeuvre complète de Lord Byron en quatre volumes, francophone. Un dictionnaire des Pays-Bas de 1886; deux oeuvres par Busken Huet etc. Bonne reliure, bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#667Lot Boeken over Hedendaagse kunst bestaande uit:‘Albert Poels’ : Jochems Teo; Uitgeverij De Vroente/ Kasterlee 1978. Hardcover in stofhoes. Zeer goede staat‘Etsen Floris Jespers’: Carpentier-Lebeer, Griet; Stichting Mercator-Plantijn jaren 1980. Hardcover met stofwikkel. Goede staat.‘ Oscar Jespers’: Boyens, José; Stichting Mercator-Plantijn, Antwerpen 1982. Hardcover met stofwikkel. In zeer goede staat.‘Geo Sempels’: Berckx, Paul; Uitgeverij Lannoo, Tielt 1988. Hardcover met stofwikkel. In(..)
Lot comprenant des livres sur l’art moderne:- “Albert Poels”. Jochems Teo. Edition De Vroente/Kasterlee 1978. Couverture dure et anti-poussière. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#427“The history of silver”. Claude Blair. 1987.
“The history of silver”. Claude Blair. 1987.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#753Twee boeken met betrekking tot Antwerpen:“Het Antwerpen van toen” & “Ze zijn d’er!”. George van Cauwenbergh. Ed. Marc Van de Wiele. Brugge, 1983 & 1984.
Deux livres concernant Anvers:“Het Antwerpen van toen” et “Ze zijn d’er!”. George van Cauwenbergh. Ed. Marc Van de Wiele. Bruges, 1983 et 1984.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#503“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.No longer availableEstimate: € 6à / 70 -
#438Felix Timmermans‘Boerenpsalm’ . Gesigneerd met kleine schets op binnenblad.
“Boerenpsalm”. Signé et avec petit dessins sur la frontispice.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#743“Kandinsky”. Ulrike Becks-Malorny. Ed. Taschen, 1999. Met een lithografie.
“Kandinsky”. Ulrike Becks-Malorny. Ed. Taschen 1999. Avec lithographie.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#703Georges Rency“La Belgique et la Guerre” Ed. Henri Bertels. Brussel 1922. Boek, 4 delig werk.
“La Belgique et la Guerre” Ed. Henri Bertels. Bruxelles 1922. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#747“Zeven eeuwen meubelkunst in België”. Frans Defour. Ed. Lannoo.
“Zeven eeuwen meubelkunst in België”. Frans Defour. Ed. Lannoo.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#417“Stijn Streuvels’ werken”. Ed. Zonnewende. Kortrijk, 1926. Twee delen.
“Stijn Streuvels’ werken”. Ed. Zonnewende. Courtrai 1926. Deux volumes.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#663“Geschiedenis van Vlaanderen”. Redactie onder leiding van Dr. R. Van Roosbroeck. Ed. Standaard boekhandel. De eerste vijf vooroorlogse delen. (Na-oorlogs zesde deel mankeert).
“Geschiedens van Vlaanderen”. Dr. R. Van Roosbroeck. Ed. Standaard Boekhandel. Les premier cinq volumes d’avant guerre, Le sixième d’après guerre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#707“Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 delen. Enkele delen ontbreken.
“Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 volumes. Quelques volumes manquent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#423“Harley Davidson. Geschiedenis en legende”. Oluf F. Zierl. Ed. Köneman, 2000.
“Harley Davidson. Geschiedenis en legende”. Oluf F. Zierl. Ed. Köneman, 2000.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#708“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne. Uitgave van het maandschrift ‘Vlaanderen’. Antwerpen, 1906. Vier delen.
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne.”. Edition du mensuel ‘Vlaanderen’. Anvers, 1906. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#661Een lot boeken uit de XIXe en vroeg XXe eeuw, waaronder misboeken, boeken over geneeskunde, enz. 15 exemplaren.
Un lot de livres du XIXième siècle et début XXième siècle, dont des livres de messe, des livres dre médecine, etc. 15 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30 / 60
Other lots in this auction
-
#345Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d’un diamant central de ± 0,20 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 500 / 600 -
#679.“Tempel van Thebe”. Gravure.
“Temple de Thebe”. Une gravure.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#597H.M., Remarques du droit français, sur les instituts de l’empereur Justinien, Gervais Alliot, Paris, 1658.
H.M., Remarques du droit français, sur les instituts de l’empereur Justinien, Gervais Alliot, Paris, 1658.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#831J.A. ROGRON, Code d’instructions criminelle, 3ième éd. , Paris, 1839. In-octavo, bruine lederen band.
J.A. ROGRON, Code d’instructions criminelle, 3ième éd. , Paris, 1839. In-octavo, Reliure cuir brun.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#283ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#693Génard P. - “Anvers à travers les ages I & II”. Uitgeverij: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant. Losse katerns in twee linnen mappen.
Génard P. - “Anvers à travers les ages I & II”. Edition: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#185Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 13,25 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#724Felix Timmermans“Sint Nikolaas”. Een gehoogde houtsnede.
“St Nicolas”. Une gravure sur bois.No longer availableDim. 23,5 x 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#99Heinrich & Co.“De dame met een waaier”. Een met de hand geschilderd portret op porselein. E. Wilhelm naar een werk van Diego Velasquez. Achteraan gemerkt.
“La dame à l’éventail”. Portrait peint sur porcelaine. E. Wilhelm d’après une oeuvre par Diego Velasquez. Marque au verso.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#2Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40 / 60 -
#601Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850 / 900 -
#419Marten Melsen“De Smid”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Le maréchal ferrant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19,5 x 28 cmEstimate: € 30 / 50

