Other lots in this auction
-
#645Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.No longer availableDim. 175 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Emmanuel Mané Katz“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Fleurs”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#417Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.
Une boîte rectangulaire avec couvercle détaché. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. 8 x 20 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129André BogaertEen kunstmap met 8 zeefdrukken, genummerd 3/15 en gemarkeerd E.A. Begeleidende tekst in Frans en Nederlands.
Un portefeuille avec huit sérigraphies, numérotées 3/15 et marquées E.A. Texte accompagnant en français et néerlandais.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#279“Vissersboot aan de oever”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: K. Peiser.
”Bateau de pêche à la rive”. Huile sur carton. Porte une signature: K. Peiser.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#262Gerard Portielje“Schaakspel.” Tekening in potlood en krijt op papier. Gesigneerd.
”Jeu d'échecs”. Un dessin, crayon et craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#57Barokke aardewerken schotel. Italiaans werk. Kleine herstelling in het plat.
Un plat en faïence Baroque. Travail italien. Petite réparation dans le plat.No longer availableDim. Ø 43,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134“Herfstdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#742“De zweetdoek van Veronica”. Een XVIIIe eeuwse gravure op textiel. Met zegel.
”Le Voile de Véronique”. Une gravure sur textile du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Een Japanse Boeddha van gebeeldhouwd hout op vergulde troon.
Un Bouddha en bois sur un trône.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 300 / 340 -
#772“Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100 / 120

