#417
Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.
#254Erwin KettemannPeriod: München 1897 - 1971
#739
#403
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#330
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 800 / 900 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.
“Metabulator” in mahoniehouten kast.
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
#453
#56
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#747
Chinese glazen snuffbottle.
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#434
Drie verschillende siercoupes/hoornvazen van Brussels porselein met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Trois coupes/cornets en porcelaine de Bruxelles avec motifs dorés et décor floraux polychromes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 16 - 18 cmEstimate: € 50 / 70