#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#146Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)
A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)No longer availableDim. 92 x 152 x 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#226Bonheur du jour in Transition stijl, mooie marqueterie met kruismotief. Vergulde bronzen monturen en messingen galerij rond een klein marmeren tablet. Kleine letsels aan het fineer. Einde XIXde eeuw.
Bonheur du jour in Transition style, beautiful marquetry with cross motif. Gilt bronze mounts and brass gallery around a small marble tablet. Minor damage to the veneer. End of XIXth century.No longer availableDim. H. 98 x 85 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#490Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#320Een set koffielepels in bijhorend kistje, gemerkt Hollands zilver.
A set of coffee spoons in a box. Dutch silver marks.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
"Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 300 / 500