#220Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of approx. 2.08 ct.No longer availableDim. 11,95 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#115Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
#677Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.
An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.No longer availableDim. 18 x 18 x 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#377Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#469“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
#694Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#452Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450