Other lots in this auction
-
#300
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met licht blauwe saffieren gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Gemerkt.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with light blue sapphires set in silver with a combined weight of +- 1 ct. Marked.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 850/950 -
#641Willy Vandersteen
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Tweede en eerste druk. Twee stripalbums.
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Second and first printing. Two comic books.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#405
“Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.
Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 12 cmEstimate: € 80/120 -
#563
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, hoog, blauw-wit en versierd met flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars, tall, blue and white and decorated with flora in the decor.No longer availableDim. 36 x Ø 22 cmEstimate: € 125/175 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#342
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Two different armchairs in Régence style.No longer availableDim. H: 93-95 cmEstimate: € 50/75 -
#70
Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.
A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 250/300 -
#646
Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80/120 -
#460
Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200/250 -
#645
Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
A wooden English serving tray, 19th century.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 50/70 -
#265
Een decreet en een medaille van Sint-Helena, verstrekt aan Guillaume Roeykens voor zijn dienst onder Napleon I van 1792 tot 1815. De medaille werd uitgebracht onder Napoleon III in 1857.
A decree and medal of Saint Helena, issued to Guillaume Roeykens for his service under Napoleon I from 1792 to 1815. The medal was issued under Napoleon III in 1857.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 50/75 -
#555
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200/240