#636
Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
#386Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#586
#676Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#496Bidjar
#666Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
#436
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#516Bidjar
#646
Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
#476
#656
Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#486Hereke
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#616
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426Tabriz
#506Bidjar
#446Heriz
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#356Goum
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
#466
#406Bidjar
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
#367
#710RFH Czechoslovakia
Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#452Karel MoersPeriod: 1932 - 2016
“Damesgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#255
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/300 -
#344
Een reproductie van een oude reclameposter voor Elixir d’Anvers.
#362
“Vogels”. Gemengde techniek”. Draagt monogram ‘VBx’.
Oiseaux. Techniques mixtes. Ours monogramme 'VBx'.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#575
Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.
#150
Een 18 K geelgouden slavenarmband.
#649
Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
#66
Un fauteuil convertible et un fauteuil à la reine, le premier recouvert de velours et le second recouvert de broderies.No longer availableDim. 89 X 65 cmEstimate: € 60/100 -
#503
Un vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et d'oiseaux et décoré de têtes de chien en relief.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 260/280