Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Louis de Poortere

Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.

Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.
Dim. 330 x 250 cm
SKU: 1312220666.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #666
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #649

    Een kunstwerk van hout en metaal met een stormvogel in de wind. Gemonogrammeerd B.R.

    Une oeuvre d'art en bois et métal avec un pétrel dans le vent. Marque BR.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #69

    “Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.

    “Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #141
    Gust Gils

    “Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.

    « Atlas » Sculpture en bronze, signée.
    No longer available
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #294

    Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.

    Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.
    No longer available
    Dim. 42 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #20

    Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.

    Une broche en or jaune 18 kt sertie d'un brillant et d'une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #428

    Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #318
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.

    Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #284
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Een lot van drie typische landschappen. Een set van twee met hooimijten en een hoeve, en een zicht op Antwerpen.

    Lot de trois paysages typiques. Un ensemble de deux avec des meules de foin et une ferme, et une vue d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 42 x 37 & 43 x 37 (x2)cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122
    M. Aubert
    Period: 1910 - 2006

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage à la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 71 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #100

    Een 18 K geelgouden gedraaide halssnoer.

    Un collier torsadé en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 22,82 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #484
    Roland Cassiman
    Period: °1937

    Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.

    Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 72 x 101 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    “Winterpret”. Olieverf op paneel. Naar de Hollandse School.

    "Plaisirs d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. D’après l'école hollandaise.
    No longer available
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 45 / 60
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More