#623
Een houten sigarenvorm met twaalf resterende Cogetama Special sigaren.
#298Keram, Holland
#508
Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
#505
#411
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#651Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
#113
Een ovaal schaaltje (16,5 x 13 cm) van gedreven zilver met een feestscene op het plat. Nederlandse keuren, tweede gehalte, datumletter Q voor 1926. En een dito gebakvorkje (L. 20 cm met een herbergscene en met makersmerk H.H. voor H. Hooijkaas, Schoonhoven 1943-46.
Un plat ovale (16,5 x 13 cm) en argent martelé avec une scène de fête sur l'étagère. Poinçons hollandais, deuxième montant, date lettre Q pour 1926. Et une fourchette à pâtisserie idem (L. 20 cm avec une scène d'auberge et avec poinçon de maître HH pour H. Hooijkaas, Schoonhoven 1943-46.No longer availableDim. 160 gEstimate: € 80 / 100 -
#35
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#330
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#157Royal Dux
#562B. Long
“Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.
"Composition mésoaméricaine". Technique mixte sur fibre de coco.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#80
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 6,69 gEstimate: € 750 / 850