Similar lots by type
-
#212
“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 15,5 x 12 cmEstimate: € 35/45 -
#409
“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50/80 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966
“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964
“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300/1600 -
#169Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#444A. Vierse
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#429
“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945
“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300/400 -
#182
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000/4000 -
#472Lily Casselman
“Stilleven”. Een gebatikt werk op zijde. Gesigneerd.
Nature morte. Un travail en batik sur soie. Signé.No longer availableDim. 53 x 67 cmEstimate: € 50/70 -
#204Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Landbouwersalaam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Outils de fermier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/150 -
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90/120 -
#564Joseph Leyzen
“Zebra’s”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gemonogrameerd en één gdateerd 2017.
“Zèbres”. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux monogrammées et une datée 2017.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#569Joseph Leyzen
“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#509Erwin MackowiakPeriod: 1926 - 2006
“Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.
“Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.No longer availableDim. 98 x 108 cmEstimate: € 380/450 -
#442
Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#412
“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90/120 -
#519
“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250/350 -
#399
“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#144
“Stokrozen”. Olieverf op doek. Franse school, omstreeks 1900.
Roses trémières . Huile sur toile. Ecole française, vers 1900.No longer availableDim. 93 x 65 cmEstimate: € 200/250 -
#639V. Frieda
“Lovers in the air”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Les amoureux dans les airs. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 34 c:mEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#256
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50/80 -
#294
Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandsokkeltje in barokke stijl.
Un socle mural en chêne richement sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#440
Een geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van de 25ste huwelijksjubileum van Boudewijn en Fabiola (11 g). We voegen er een soortgelijke medaille van zilver aan toe (12 g) evenals een soortgelijke kleinere geelgouden medaille 18K (6 g).
Une médaille en or jaune 18 carats à l'occasion du 25e anniversaire de mariage de Baudouin et Fabiola (11 g). Nous ajoutons une médaille en argent similaire (12 g) ainsi qu'une plus petite en or jaune 18 carats similaire médaille (6 g).No longer availableEstimate: € 350/450 -
#582Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Composition. Technique mixte, monogrammée.No longer availableDim. 11,5 x 14 cmEstimate: € 80/100 -
#312Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“L’amazone”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef met opdracht.
L'amazone. Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste avec dédicace.No longer availableDim. 44,5 x 49 cmEstimate: € 45/70 -
#16
Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met vier legplanken en een lade, versierd met een ingelegde messingen bies.
Un meuble d'appoint en acajou avec quatre étagères et un tiroir, décoré d'une garniture en laiton incrusté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/60 -
#213
Een paar zilveren strooivaatjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletter Q = 1926.
Une paire de shakers en argent. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettre de date Q = 1926.No longer availableDim. h: 16 cm 238,45 gEstimate: € 140/180 -
#463
Vaas van Chinees cloisonné.
Vase en cloisonné chinois.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#6
Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.
Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.No longer availableDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40/45 -
#341
Een paar art nouveau kandelaars van tin en messing met drie lichtpunten, versierd met bladeren. Eén gerestaureerd.
Paire de bougeoirs Art Nouveau en étain et laiton à trois lumières, à décor de feuilles. L'un restauré.No longer availableDim. h: 29, 5 cmEstimate: € 40/45 -
#614
Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#282D. Vanneste
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100