Other lots by De Buck
Similar lots by type
-
#159“Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.
“Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#329Charles J. Denis“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#699Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#302“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#819Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#734R. Neeman“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#279Herman Grieten“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#134Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Vue de la Côte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#122Marthe Fassiaux“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#631Hypolitte Van den Bossche“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#822Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#732A. Zwanenberg“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319Marieke De Ridder“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#799Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Leon Ost“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Vue de la côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘99.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#749Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee kleine beschadigingen.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée (deux petits dégâts).No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#322Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#219Een paar wandlantaarns van messing en koper.
Paire de lanternes murales en laiton et cuivre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 450 / 500 -
#191Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#534Een luitenantskepie van de Belgische lijninfanterie, model 1892.
Képi de lieutenant de l’infanterie de ligne belge, modèle 1892.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#33LladroPorseleinen beeldje van een meisje met gans en hond.
Statuette en porcelaine représentant une fille avec une oie et un chien.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9“Singing in the rain”. Een oude ingekaderde filmaffiche.
“Singing in the Rain”. Ancienne affiche encadrée.No longer availableDim. 70 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#816Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#385Drie verschillende parelhalssnoeren met zilveren slot waarvan één te herstellen.
Trois colliers de perles différents avec fermoir en argent, dont l'un peut être restauré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#44Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Binnenhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#769Een kader met acht militaire prijsinsignes. Bijgevoegd een houder met drie tchakopluimen.
Cadre contenant huit insignes de prix militaires. Nous ajoutons un support avec trois plumes de shako.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#338Een paar vazen van wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en opaline blanche à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#359Glasservies van kleurloos geslepen kristal, model Val St-Lambert, zonder merken.
Service à verres en cristal taillé incolore, modèle Val Saint-Lambert mais sans marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#759Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120 / 200

