Other lots by De Buck
Similar lots by type
-
#819Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#134Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Vue de la Côte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#732A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#734R. Neeman
“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80/100 -
#279Herman Grieten
“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#319Marieke De Ridder
“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989
“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#299Leon Ost
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Vue de la côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘99.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 100/150 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80/100 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#302
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#322Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#159
“Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.
“Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#799
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#822Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#631Hypolitte Van den Bossche
“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#749Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee kleine beschadigingen.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée (deux petits dégâts).No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#329Charles J. Denis
“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#699Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 100/150 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#122Marthe Fassiaux
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#34Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#658
Een Indisch doek met zijde met een voorstelling van een olifant en fabeldieren.
Chiffon indien en soie représentant un éléphant et des animaux fabuleux.No longer availableDim. 125 x 95 cmlEstimate: € 50/60 -
#481
Een lot van vier verschillende borden van Imari-porselein.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#525Sélection
Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#143
Een promotioneel teepeetentje in het thema van Kuifje in Amerika. Gelimiteerde (en destijds teruggeroepen) uitgave van GB. Omstreeks 1984.
Tente d’indien promotionnelle “Tintin en Amérique”. Edition limitée du GB vers 1984 (retirée).No longer availableDim. h: 1,30 cmEstimate: € 200/220 -
#514Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Abstract landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#626
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte verkleuring aan één kant.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration à un côté.No longer availableDim. 245 x 200 cmEstimate: € 100/120 -
#664
Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een in markies geslepen diamant en een briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een smaragd van +- 3 ct.
Chaîne en or blanc 18 K et son pendentif serti d’un diamant taillé en marquise et un brillant ayant un poids total de +- 0,60 ct, ainsi qu’une émeraude de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 800/1000 -
#417
Een lot oude soldatenboekjes, mobilisatieboekjes, enz.
Lot de livres de soldats anciens, des livrets de mobilisation etc.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#182Henri SeghersPeriod: 1848-1919
“Molens langs een kanaal in Noord-Brabant”. Aquarel. Gesigneerd rechtsonder.
“Moulins le long d’un canal du Brabant”. Aquarelle. Signée bas droite.No longer availableDim. 65 x 98 cmEstimate: € 200/300 -
#326
Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois laqué vert de style Louis XVI.No longer availableDim. 91 x 63 x 63 cmEstimate: € 100/120