#279K.M. Claessens“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”Nature morte, vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#463“Japanese detail”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londen, 1989.
”Détail japonais”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londres, 1989.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#364“Brehms Thierleben”. Een reeks van acht Duitstalige encyclopedieën over het dierenrijk. Leipzig, eind XIXe eeuw.
”Brehms Thierleben”. Une série de huit encyclopédies en relation avec la faune. Leipzig, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#737Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55 / 65 -
#217Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 200 / 300