#502R. Leclercq“Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#173DelvauxEen cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120