#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#385- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled 2003
- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled in 2003.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#265Boch FrèresEen lot vintage Boch porseleinen servies. Meerkleurig, model SATURN/MIAMI. Bestaande uit 10 kopjes, suikerpot, melkkan en 19 schotels met 2 groottes.
A lot of vintage Boch porcelain tableware. Multicolored, model SATURN/MIAMI. Consisting of 10 cups, sugar bowl, milk jug, and 19 saucers of 2 sizes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
An 18 kt yellow gold pendant set with flower-shaped sculpted coral and four zircons.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 230 / 280