#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#39Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
A framed Greek travel icon depicting St. Athanasius. 19th century. Wear.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#413ZannataEen klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#342“Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.
#184Een langwerpig glas-in-loodraam, periode interbellum met floraal decor. Eén korte kant beschadigd.
#586Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
A coffee table with caning and a glass top on carved claw feet.No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80