Other lots by Malfliet
-
#332Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Twee poorten”, “Hessenhuis” en “Pomp aan het Rubenshuis”. Drie etsen. Gesigneerd en genummerd.
"Deux portes", "Hessenhuis" et "Pomp aan het Rubenshuis". Trois gravures. Signées et numérotées.No longer availableDim. 10 cm x 18 cm & 21 cm x 27 cm & 12 cm x 18 cmEstimate: € 75/120 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Peer-, appel- en kerselaar in bloei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
« Poiriers, pommiers et cerisiers en fleurs ». Une gravure. Signée et numérotée 5/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 20,5 x 31 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#11Alka Kunst Bavaria
“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#534Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#339
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#258
“Een zee”. Gedichten van Dimatra Manda, vertaald door Pia Van Hee en Peter Janssens. Met tien linosneden van Jo Vermeyen. Allen gesigneerd en genummerd 9/15 buiten de plaat.
"Une mer". Poèmes de Dimatra Manda, traduits par Pia Van Hee et Peter Janssens. Avec dix linogravures de Jo Vermeyen. Le tout signé et numéroté 9/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#652Marc VoschPeriod: 1947 - 1989
“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 32 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#654Dayelle de Terronblan
“Alouette de mer”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
« Alouette de mer ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#334Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#642Daeninck
“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#649Jan Vercammen
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#374Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#2
Een reeks van zes antieke gravures met beeltenissen van apostelen. Naar Antoon Van Dyck
Une série de six gravures anciennes représentant des apôtres. À Anthony Van Dyck.No longer availableDim. 17 cm x 11,5 cmEstimate: € 120/140 -
#522Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#294Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Zeilboten”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/20 buiten de plaat.
"Voiliers". Une gravure. Signée et numérotée 6/20 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 40/50 -
#394Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#662Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois. Epreuve, signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#24Emiel De CoomanPeriod: 1922 - 2021
Vier etsen, allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat:- “Aan ‘t Pladderkot” 69/100. (18,5 x 15 cm)- “Toevlucht” 11/100. (19 x 12,5 cm)- “Oprit”. 23/100 (26,5 x 18,5 cm)- “Bruno’s woning”. (26,5 x 18,5 cm)
Quatre eaux-fortes, toutes signées et numérotées à l'extérieur de la planche : - « Aan 't Pladderkot » 69/100. (18,5 x 15 cm) - « Refuge » 11/100. (19 x 12,5 cm) - "Allée". 23/100 (26,5 x 18,5 cm) - « La maison de Bruno ». (26,5 x 18,5 cm)No longer availableDim. 19 x 12 en 25 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#369Rudolf Bikkers
“Prelude”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
"Prélude". Une lithographie. Signée et numérotée 19/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 cm x 43 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#593
Een gepolychromeerd houten plankmasker. West-Afrika.
Masque en planche de bois polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. 37 x 118 cmEstimate: € 100/120 -
#53
Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
Deux coupes ovales en cristal bleu doublé et taillé.No longer availableDim. b: 26 & 30 cmEstimate: € 100/120 -
#489
Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40/60 -
#471
“Long Life”. Een paar gemberpotten van chinees porselein.
"Longue vie". Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160/180 -
#305
Een paraplubak van veelkleurig Spaans porselein met een decor naar de voorbeelden van Imari met vogels en bloeiende struiken. Onderaan gemerkt.
Un porte-parapluie en porcelaine espagnole multicolore avec un décor d'après les exemples d'Imari avec des oiseaux et des arbustes à fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40/50 -
#212
“Moeder en kind”. Een XIXde eeuws naaldwerk, huisvlijt.
"Mère et l'enfant". Un ouvrage du XIXème siècle, artisanat domestique.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#384P. Andrea
“Straattafereel te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de rue à Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#264Herman Van den BerghePeriod: 1890
“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison de campagne avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60,5 x 80,5 cmEstimate: € 200/300 -
#496Indo Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 145 cmEstimate: € 80/120 -
#33“Lilac time - Empire”.
Een porseleinen theepot met meerkleurig bloemen. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine aux fleurs multicolores. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/55 -
#409
“Personages bij een boom en zonnebloemen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 2005. Azië.
"Personnages près d'un arbre et de tournesols". Pastels sur papier. Illisiblement signé et daté 2005. Asie.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 75/100 -
#199
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200/240