#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138‘Homage aan Rik Wouters.’ Terra cotta sculptuur van een dameshoofd.
"Homage to Rik Wouters." Terracotta sculpture of a woman's head.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 280 -
#88The BijouEen Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.
#302Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
A polychrome mask. African work.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120