#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#184Een langwerpig glas-in-loodraam, periode interbellum met floraal decor. Eén korte kant beschadigd.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 450 / 550 -
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#251Een lot van 3 opgezette krokodillen, allen met ouderdomsschade.
A lot of 3 taxidermy crocodiles, all with damage from age.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43Lladro‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
"Garden Classic, a Lladro figurine, model number 7617 in original packaging."No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25 / 50