#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.No longer availableDim. 35,5 x 22cmEstimate: € 180 / 220