#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#588Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#188NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 250 / 350 -
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#563Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
A lot of 4 vintage tools, consisting of a ship's compass, a lantern in black metal casing, a wooden hand scale, and a pair of pliers.No longer availableDim. H: 14.5 & 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200