#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#367Een polychroom Chinees porseleinen vaas met floraal decor en tekst.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration and text.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#506Een grote Chinese massief houten salontafel.
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
A column/pied de stal in black veined marble.No longer availableDim. 105 x 29 x 29 cmEstimate: € 400 / 600