Similar lots by type
-
#698Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#443Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.
Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#688Een rokersstelletje van gesculpteerd Afrikaans ivoor met vogeltjes.
Un fumoir en ivoire africaine sculpté orné de petits oiseaux.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 75 / 90 -
#537Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee oude mannen met een mand.
Paire de netsukés en ivoire sculpté et partiellement polychrome représentant deux vieillards avec une corbeille.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#703Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521“Vrouwelijk naakt met rat” Een erotische netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Nu feminin au rat”. Netsuké érotique en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#721Een lot ivoren voorwerpen, bestaande uit twee servetringen, een slabestek en twee brievenopeners met handvatten in de vorm van olifantenkoppen.
Un lot de différents objets en Ivoire, comprenant deux ronds à serviettes, des couverts de service à salade, deux coupe-papier avec poignées en forme de tête d’éléphants.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#464Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#522Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee figuren.
Paire de netsukés en ivoire sculpté et partiellement polychrome représentant deux personnages.No longer availableDim. h: 5cmEstimate: € 80 / 120 -
#707Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#861Een diepe schaal van glaspasta.
Plat creuse en pâte de verre.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#942Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.
Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#328Twee dozen van meerkleurig porselein in de vorm van vissen.
Deux boîtes en porcelaine polychrome en forme de poissons.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#607Een paar vazen van Chinees porselein met famille verte decor en famille rose bloemen in uitsparingen, rechthoekige doorsnede. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à décor famille verte et aux fleurs famille rose dans des cartouches. Panses rectangulaires. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 300 / 400 -
#723Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africain en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en een Ceylon saffier van ± 1,87 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’un saphir de Ceylan de ± 1,87 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#312Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 69 x 78 cmEstimate: € 30 / 60 -
#923Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met kind met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#459Een lot van vier werken:- “Damesportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Bertrand’ en gedateerd ‘78.- “Compositie”. Acryl op karton. Gesigneerd ‘Colin’ en gedateerd ‘92.- “Vrouwelijk naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd 17 april 93.- “Gestileerde flamingo”. Een zeefdruk.
Un lot de quatre oeuvres:- “Portait de femme”. Aquarelle sur papier. Signé “Bertrand” et daté ‘78.- “Composition”. Acrylique sur carton. Signé “Colin” et daté ‘92.- “Nu féminin”. Encre sur papier. Signé 17 avril ‘93.- “Flamant stylisé”. Sérigraphie.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#1027Paar sierkruiken van zamak en kobaltblauw glas.
Paire de cruches décoratives en régule et verre bleu cobalt.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#1091Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee meisjes, een zittende pijpenroker en een moeder met kind. Geen merken, begin XXe eeuw.
Lot de porcelaines polychromes comprenant deux fillettes, un fumeur de pipe assis et une mère à l’enfant. Sans marques, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 20 / 40 -
#757Een bronzen milieu-de-table met een opengewerkt decor van bladeren met hoofdjes op de handvatten. In het midden een gedreven koperen reliëf met een voorstelling van Venus met engeltjes. Omstreeks 1900.
Milieu de table en bronze à décor ajouré de fleurs. Anses ornées de petites têtes. Le centre décoré de Vénus et d’angelots en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100 / 140

