Similar lots by type
-
#703
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#537
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee oude mannen met een mand.
Paire de netsukés en ivoire sculpté et partiellement polychrome représentant deux vieillards avec une corbeille.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#721
Een lot ivoren voorwerpen, bestaande uit twee servetringen, een slabestek en twee brievenopeners met handvatten in de vorm van olifantenkoppen.
Un lot de différents objets en Ivoire, comprenant deux ronds à serviettes, des couverts de service à salade, deux coupe-papier avec poignées en forme de tête d’éléphants.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#698
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#688
Een rokersstelletje van gesculpteerd Afrikaans ivoor met vogeltjes.
Un fumoir en ivoire africaine sculpté orné de petits oiseaux.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 75/90 -
#522
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee figuren.
Paire de netsukés en ivoire sculpté et partiellement polychrome représentant deux personnages.No longer availableDim. h: 5cmEstimate: € 80/120 -
#464
Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#707
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#443
Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.
Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#521
“Vrouwelijk naakt met rat” Een erotische netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Nu feminin au rat”. Netsuké érotique en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#1046
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1065Wiskemann
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel op dienblad, twee ovale plateaus, een shaker, een coupe, en een kaviaarschaal.
Grand lot de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé sur plateau, deux plateaux ovales, un shaker, une coupe et un plat à caviar.No longer availableDim. H: 46, 45,5 en 45 cmEstimate: € 80/100 -
#202Cesare Dell’AcquaPeriod: 1821-1905
“Moeder en kind”. Pastel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Pastel. Signé.No longer availableEstimate: € 6000 -
#1126
Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#476
Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#685
Drie verschillende halssnoeren van geweven leder en hout bezet met halfedelstenen en zilver.
Trois colliers différents en cuir tissé, bois, argent et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#1071Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#988
Twee schotels met gechantourneerde rand. Duits porselein, onderaan gemerkt.
Deux plats aux bords chantournés. Porcelaine allemande, marque au verso.No longer availableDim. Ø 32,5 cmEstimate: € 25/35 -
#145Colombophile
Een duivenmelkershorloge van verzilverd metaal.
Montre de colombophile en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#909
“Hofscène”. Tekening op zijde. Mogul.
“Scène de cour”. Dessin sur soie. Mogul.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#587
Een paar wierookbranders van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een drakendecor.
Deux brûle-parfum en porcelaine blanche et bleue, décoration de dragons.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 200/250